GROMDA 4 – Hunter i GOAT wchodzą do gry

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lutego 2021

Uliczny psycho gotowy na krwawe łowy. HUNTER wchodzi do gry!

Szybka jazda, mocna bitka i uznanie swojej bandy. Czujny hitman, agresywny bombardier i łowca nokautów nakręcony na brutalne starcie na gołe pieści na gali GROMDA.

Przystojny drań z wielkimi cojones. GOAT wraca do gry!

Ulubieniec hardcorowych fanów. Polskie połączenie “One-Punch” Mickey’a z Tong Po, doświadczony zawodnik MMA, kickbokser oraz dusza towarzystwa. Jedno jest pewne, to będzie krwawa jatka i mocna bitka.

Łukasz „GOAT” Parobiec ponownie w walce na gołe pięści na gali GROMDA. Czas odkupienia i nowych wyzwań dla mieszkającego w Wielkiej Brytanii pięściarza już na gali GROMDA 4.

Już jutro oficjalne ogłoszenie daty gali GROMDA 4 wraz z premierą trailera. Czym tym razem federacja GROMDA nas zaskoczy? Jedno jest pewne. Nie będzie miękkiej gry.
Podczas gali GROMDA 4 odbędzie się 2 część rozpoczętego 16 osobowego turnieju walk na gołe pięści o 100 tysięcy złotych. Na drugiego finalistę czeka już twardy i hardy VASYL, który powrócił do gry i w pięknym stylu posłał rywali na deski.

Oprócz wspomnianego turnieju na gali zobaczymy 4 extra fighty. 8 sportowych wariatów z różnych stylów lub środowisk będzie miało szanse zaprezentować się w elitarnym klubie GROMDA.

Kto z kim będzie walczył poznamy dopiero podczas oficjalnego losowania, które odbędzie się dzień przed galą.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments