gromda 17 don diego vs balboa 2 video trailer zapowiedź

GROMDA 17: Don Diego vs Balboa II – oficjalna zapowiedź wielkiego rewanżu [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 maja 2024

W piątek 31 maja na gali GROMDA 17 dojdzie do wielkiego rewanżu Don Diego vs Balboa II. Oto oficjalna video zapowiedź drugiej walki Kubiszyna z Domalikiem.

Mateusz Kubiszyn to niepokonany mistrz organizacji GROMDA. Popularny Don Diego obiecał Bartłomiejowi Domalikowi szansę rewanżu jeśli ten odniesie zwycięstwo nad mocnym rywalem. Balboa szybko i efektownie znokautował Savage’a.

Sam Kubiszyn również nie próżnował, gdyż zaliczył obronę tytułu w pojedynku z Łukaszem Parobcem. Don Diego pewnie pokonał GOATa i wszystko ułożyło się tak, że już w najbliższy piątek 31 maja na gali GROMDA 17: VABANK w ringu dojdzie do rewanżowej walki Don Diego z Balboą.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

GROMDA 17: Don Diego vs Balboa 2 – zapowiedź

Organizacja GROMDA udostępniła oficjalną video zapowiedź wielkiego rewanżu Don Diego vs Balboa. Trailer mistrzowskiego pojedynku możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments