gromda 16 gala 1 marca

GROMDA 16: W imię zasad – już 1 marca kolejne krwawe wojny w ringu GROMDY!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 stycznia 2024

Na oficjalnych profilach organizacji GROMDA w mediach społecznościowych pojawiła się pierwsza grafika promująca galę GROMDA 16: W imię zasad, która odbędzie się 1 marca 2024 roku.

Organizacja GROMDA opublikowała pierwszą grafikę promującą galę GROMDA 16: W imię zasad. Wydarzenie odbędzie się 1 marca, a na plakacie został zaprezentowany Sebastian Skiermański, czyli popularny „Scarface”.

Skiermański nie walczył na gali GROMDA 15, więc logicznym jest wystawienie tego zawodnika na kolejnym wydarzeniu. Scarface lubi walczyć często i zapewne zrobi wszystko, aby zanotować wygraną i zbliżyć się do walki z Don Diego.

Warto zwrócić uwagę na drobny detal, który mógł wam umknąć. Na instagramowym profilu organizacji GROMDA oznaczono w poście Pawła Werszynina. Niepokonany „Gorilla” ma podobne aspiracje co Skiermański i niewykluczone, że prezes Mariusz Grabowski zechce zestawić zawodników ze sobą.

Zapewne w najbliższych tygodniach przekonamy się o tym kto wystąpi w walce wieczoru gali GROMDA 16 oraz które z największych gwiazd walk na gołe pięści zameldują się w ringu 1 marca.

Transmisja z gali GROMDA 16: W imię zasad będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv

Informacja prasowa promująca wydarzenie GROMDA 16.

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD… nowe porządki, stare zasady już 1 marca.

Bądźmy szczerzy. Wszystko robi się podlejsze… ludzie niestety też. Postawy godne pochwały są wyśmiewane, a imbecyle i błazny są nagradzane za robienie z siebie pośmiewiska. Czasy się zmieniają i to niestety na gorsze… ale charakterni goście z zasadami są cały czas w grze.

Czas na posprzątanie tego szamba. Nowe porządki, ale stare i konkretne zasady. Pokazanie czym jest prawdziwa walka. Walka do końca, bez płakania i oszukiwania, że boli nóżka i szukania tylko wymówki aby się wymiksować. Prawdziwy facet zawsze jest twardy i dąży do wyznaczonego celu nigdy nie odpuszcza i się nie poddaje póki go nie osiągnie. Proste i jasne.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments