gromda 15 za darmo transmisja studio walka

GROMDA 15 za darmo. Oglądaj transmisję!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 grudnia 2023

Oglądaj galę GROMDA 15 za darmo. Już dziś, w piątek 1 grudnia organizacja GROMDA zorganizuje darmową transmisję z wydarzenia. Specjalnie dla wszystkich fanów transmisja z jednej walki będzie dostępna za darmo.

W piątek 1 grudnia odbędzie się hitowa gala GROMDA 15. Prezes Mariusz Grabowski przygotował niesamowitą kartę w skład której wchodzą tak fantastyczne zestawienia jak Don Diego vs. GOAT oraz Savage vs. Balboa.

Tradycyjnie również nie zabraknie turnieju oraz extra fightów. W Gromdzie zadebiutuje także Popek, który stoczy pojedynek z Orsu Corsu, chuliganem ekipy Rennes.

GROMDA 15 za darmo

Organizacja GROMDA zaplanowała dziś lożę ekspertów, którą poprowadzi Maciej Turski. Gośćmi w tej części będą eksperci, którzy skupią się na analizie pojedynków i zapowiedzi poszczególnych starć. Start transmisji z tej części wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00.

Nie będzie to jedyna dodatkowa gratka dla sympatyków walk na gołe pięści, gdyż ciut później, dokładnie o godzinie 20:00 rozpocznie się studio, w którym prezes Mariusz Grabowski oraz goście skupią się na zapowiedzi gali GROMDA 15 i przedyskutują dokładnie wszelkie zestawienia.

GROMDA 15 darmowa transmisja

Po zakończeniu studia kibiców GROMDY czeka prawdziwa niespodzianka. Organizacja podjęła bowiem decyzję, że przeprowadzi darmową transmisję z jednej walki. Najpewniej mowa tu o pierwszym pojedynku, który otworzy galę.

W ringu zmierzą się Dorian Darch oraz Golcuś, a walka ta będzie ćwierćfinałowym starciem turnieju gali GROMDA 15. Darmowa transmisja rozpocznie się tuż po zakończeniu studia, zapewne około godziny 21:00.

GROMDA 15: Don Diego vs. GOAT – PPV

Transmisja z całej gali GROMDA 15Don Diego vs. GOAT, z walkami Popek vs. Orsu Corsu oraz Balboa vs. Savage odbędzie się w piątek 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie na stronie GROMDA.tv. Start transmisji około godziny 21:00. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments