gromda 15 słomka pokonał capo video

GROMDA 15: Słomka lepszy od Capo po brutalnej batalii – video

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 grudnia 2023

W drugim extra fightcie gali GROMDA 15 zmierzyli się CAPO i Słomka. Pojedynek Piotra Półchłopka z Jakubem Słomką zapowiadał się niezwykle interesująco.

Mariusz Grabowski prezes organizacji GROMDA lubi zaskakiwać kibiców interesującymi zestawieniami. Nie inaczej jest w przypadku tej walki, w której do ringu wejdą CAPO i Słomka.

Piotr Półchłopek to doświadczony bijok, który z nie jednego pieca chleb jadł natomiast Jakub Słomka zwyciężył w turnieju na trzynastej edycji GROMDY.

CAPO będzie miał w tym starciu przewagę doświadczenia natomiast po stronie Słomki będą stały warunki fizyczne.

Trwa transmisja z gali GROMDA 15Don Diego vs. GOAT – oglądaj wydarzenie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

GROMDA 15: Capo vs. Słomka – video

Słomka atakuje długim lewym prostym i prawym podbródkowym. Capo wchodzi w Słomkę ciosami i atakuje w krótkim dystansie chcąc uniknąć ataków z dystansu. Agresywne ataki Półchłopka, który mocno obija korpus oponenta. Jakub Słomka wykorzystuje moment i trafia podbródkowymi, po jednym z nich Capo przyklęknął na kolano. Koniec 1 rundy.

Capo kontynuuje agresywną prace trafiając ciosami zarówno na korpus jak i na głowę rywala. Słomka jest jednak bardzo sprytny stara się bronić przed atakami oponenta, a przy tym trafia z kontry krótkimi podbródkami. Jakub Słomka mocno porozbijał już twarz rywala. Piotr Półchłopek zmierza do narożnika porozbijany. Koniec 2 rundy.

Capo rozpoczyna trzecią rundę od konkretnych akcji na głowę Słomki. Twardy Półchłopek trafia prawym i lewym. W kolejnej akcji ponownie Capo ładuje mocny cios na rywala. Zamknięty w narożniku Słomka przyjmuje kolejne uderzenia. Po odejściu z narożnika Słomka wystrzelił prawym i Capo padł na deski. Koniec 3 rundy.

W czwartej rundzie mamy powtórkę z rozrywki z poprzednich odsłon. Capo nadaje tempo walki jednak obaj zawodnicy są już bardzo mocno zmęczeni. Półchłopek atakuje zarówno korpus jak i głowę oponenta natomiast Słomka skupia się na sporadycznych atakach podbródkami. Koniec rundy, a następnie koniec walki przerwanie przez lekarza! Ostatecznie to Słomka okazał się lepszy po brutalnej batalii w ringu GROMDY.

Video w trakcie aktualizacji

Wywiady po gali

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments