gromda 15 mario przetrwał nawałnicę ciosów raging bulla

GROMDA 15: Mario przetrzymał nawałnicę ciosów Raging Bulla i wygrał! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 grudnia 2023

W ostatnim extra fightcie gali GROMDA 15 zmierzyli się Mario oraz Raging Bull. Pojedynek Mariusza Kruczka z Damianem Gójskim to czyste zderzenie weterana GROMDY ze świeżą krwią w tej organizacji.

Organizacja GROMDA przygotowała bardzo ciekawe zestawienie. W czwartym extra fightcie zmierzą się Mario oraz Raging Bull. Pierwszy z zawodników jest prawdziwym weteranem organizacji GROMDA natomiast drugi stoczy swój pierwszy bój w Mieście Grzechu.

Damian Gójski czyli Raging Bull powróci do Polski z Wysp Brytyjskich, aby spróbować się w boju na gołe pięści z Mariuszem Kruczkiem. Popularny Mario będzie miał po swojej stronie doświadczenie i obycie ze srogą bitką na gołe pięści.

Oglądaj GROMDA 15Don Diego vs. GOAT na GROMDA.tv – koszt PPV wynosi 34,99 zł.

GROMDA 15: Mario vs. Raging Bull – wynik

Raging Bull atakuje jako pierwszy kombinacją ale nie trafia. Gójski ponawia atak i Mario zachwiał się na nogach. Pierwsze liczenie, ale wracamy do gry. Raging Bull ponownie wjeżdża w Kruczka serią ciosów i mamy kolejne liczenie! Niebywała wymiana zawodnicy poszli na totalną wojnę i choć niewiele ciosów trafiło celu to wdali się w wielką młóckę.

Zaczynamy drugą rundę. Kolejny raz od samego początku mamy wymianę ciosów, a zawodnicy łapią ciężkie oddechy. Raging Bull trafia raz, drugi. Mario ponownie zachwiał się na nogach. Nic z tego jednak nie wyszło, gdyż Gójski padł na kolano z wycieńczenia. Raging Bull przeważał jednak nie ma sił do kontynuowania walki. Mario wygrywa!

Video w trakcie aktualizacji

Wywiady po gali:

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments