GROMDA 15 już w przyszłym tygodniu! Zobacz najnowszą zapowiedź gali [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 25 listopada 2023

Już tylko niecały tydzień dzieli nas od kolejnego hitowego wydarzenia, jakim niewątpliwie będzie gala GROMDA 15. Organizacja wypuściła kolejną emocjonującą zapowiedź.

Kolejne wydarzenie GROMDA zakończy starcie o pas niekwestionowanego mistrza walk na gołe pięści. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, który tytuł zdobył na gali z numerem 13 pokonując „Balboę”, przystąpi do pierwszej obrony. Na szali znajdzie się również jego nieskazitelny rekord 7-0.

Rywalem „Don Diego” będzie Łukasz Parobiec. Popularny „GOAT” to ulubieniec publiczności, który pozostawił litry potu i krwi w charakterystycznym ringu 4×4 m. To on wygrał najdłuższą walkę w historii, przez ponad 22 minuty walcząc w nielimitowanej czasowo 5. odsłonie. Co warto wspomnieć, Parobiec jeszcze tego samego wieczoru znokautował też „Huntera”.

Kolejna klimatyczna zapowiedź GROMDA 15

Najbliższa gala odbędzie się już w najbliższy piątek 1 grudnia. Podczas GROMDA 15 zadebiutuje wiele znanych postaci z Polski i zagranicy. Do sieci trafił kolejny materiał, który zapowiada event. Przypomina on, że w ringu GROMDY najważniejsze są szacunek i walka do samego końca:

„Kiedyś Czesław Niemen śpiewał: „Dziwny jest ten świat”. Co by teraz powiedział, widząc te całe bagno? Na szczęście pozostało miejsce, gdzie tej podlizny nie zaznasz. Szacunek, charakter i co najważniejsze mocne solówy do końca. Tutaj się walczy i to walczy ostro bez zbędnego gadania.”

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments