gromda 15 don diego vs goat trailer video

GROMDA 15: Don Diego vs. GOAT – klimatyczny trailer walki mistrzowskiej! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 listopada 2023

Do sieci trafił oficjalny trailer walki Don Diego vs. GOAT. Do pojedynku Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem dojdzie na gali GROMDA 15: Podziemny Krąg. Zobaczcie video zapowiedź tego mistrzowskiego starcia.

Organizacja GROMDA opublikowała klimatyczny trailer walki wieczoru gali GROMDA 15: Podziemny Krąg. Już pierwszego grudnia w ringu zmierzą się Don Diego oraz GOAT. Dwóch doskonałych Gromdziarzy stanie oko w oko i obaj będą mieli ten sam cel – posłać rywala na deski po brutalnym nokaucie.

Mateusz Kubiszyn to prawdziwy mistrz organizacji GROMDA, który wygrał turniej na drugiej edycji GROMDY i od tamtej pory pozostaje niepokonany w ringu, w którym toczone są ciężkie boje na gołe pięści. Don Diego ma w rekordzie niezwykle cenną wygraną nad Bartłomiejem Domalikiem.

Łukasz Parobiec zawsze daje niezwykle krwawe i efektowne wojny w ringu. Popularny GOAT to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników organizacji prowadzonej przez prezesa Mariusza Grabowskiego. Weteran MMA przeżywa prawdziwy renesans kariery i teraz marzy mu się wisienka na torcie, czyli wygrana z Don Diego i zgarnięcie mistrzowskiego tytułu.

Transmisja z GROMDA 15 odbędzie się 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

GROMDA 15: Don Diego vs. GOAT – oficjalny trailer

Oficjalny trailer gali GROMDA 15: Don Diego vs. GOAT. Wydarzenie odbędzie się w piątek 1 grudnia. Zobaczcie video zapowiedź walki Mateusz Kubiszyn vs. Łukasz Parobiec. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski organizacji GROMDA.

Kto wygra walkę na GROMDA 15?

Loading ... Loading ...

Dostęp PPV – GROMDA 15: Podziemny Krąg!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments