gromda 15 don diego znokautował goata mateusz kubiszyn

GROMDA 15: Don Diego nie dał GOATowi szans. Mateusz Kubiszyn znokautował Łukasza Parobca (VIDEO)

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 grudnia 2023

W walce wieczoru gali GROMDA 15 zmierzyli się Don Diego i GOAT. Na pojedynek Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem czekali zarówno fani w Mieście Grzechu jak i kibice przed telewizorami i monitorami. Stawką był pas mistrza organizacji GROMDA.

Faworytem walki wieczoru gali GROMDA 15 był Mateusz Kubiszyn. Popularny Don Diego wchodził do ringu jako niepokonany mistrz organizacji GROMDA. Sympatyczny fighter zyskał w kraju wielką sławę i uchodzi za jednego z najlepszych specjalistów szermierki na gołe pięści.

Łukasz Parobiec długo pracował na otrzymanie szansy stoczenia pojedynku rangi mistrzowskiej. GOAT wygrał siedem z ośmiu ostatnich walk, a jedyną porażkę poniósł w piątej rundzie walki z Balboą.

Jaki przebieg miała walka Don Diego vs. GOAT? Jaki wynik padł w walce wieczoru gali GROMDA 15?

GROMDA 15: Don Diego vs. GOAT – wynik

Na początku walki Don Diego jest ewidentnie szybszy od GOATa. Pierwszy raz Kubiszyn wchodzi w rywala jednak póki co bez konsekwencji. Wracamy na środek ringu. Don Diego trafia potężnym prawym i Parobiec ląduje na deskach. Mamy pierwsze liczenie. GOAT wraca do walki. Kubiszyn trafia kombinacją prawy-lewy. Łukasz Parobiec zawiesza się na linach. Co za walka!

Niesamowity Don Diego trafia długim prostym na korpus, a następnie wbija się w Parobca potężnym ciosem po którym GOAT padł do tyłu w narożniku. Parobiec jest okrutnie zamroczony, koniec walki narożnik. Mateusz Kubiszyn znokautował Łukasza Parobca.

Video w trakcie aktualizacji

Wywiady po gali GROMDA 15

Zostaw ocenę
10
4
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments