GROMDA 14 PPV - Gdzie oglądać Transmisja

GROMDA 14 PPV – Gdzie oglądać? Transmisja

S
0
Opublikowano: 08 września 2023

Już dziś o godzinie 20:00 startuje GROMDA 14. Wielkie emocje, ciężkie nokauty i ekscytujące walki – to wszystko czeka nas w piątkowy wieczór! Gdzie oglądać GROMDA 14? Transmisja wyłącznie w PPV. Ile kosztuje i jak kupić?

-> Kliknij i wybierz pakiet PPV na GROMDA 14

To już dziś! Przyszedł czas na kolejny krwawy piątek. Najwięksi twardziele zmierzą się w walkach na gołe pięści w charakterystycznym ringu 4×4 m. GROMDA na dobre zagościła w kalendarzu kibiców, którzy nie mogą doczekać się kolejnych wydarzeń.

GROMDA 14 – Kiedy i o której?

Gala GROMDA 14 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Po tym, jak na ostatnim evencie Don Diego został mistrzem oczekuje na pierwszego pretendenta, którego powinno wyłonić dzisiejsze wydarzenie. W karcie walk nie brakuje prawdziwych ciężko bijących fighterów!

Na GROMDA 14 kolejny pojedynek stoczy między innymi Łukasz Parobiec. Popularny „Goat” jest najbliżej title shota i starcia z Mateusze Kubiszynem. Czeka go już ostatnia przeszkoda w postaci Luke’a Atkina. Brytyjczyk jest autorem najszybszego KO na Wyspach, a do tego posiada już 3 pasy w walkach na gołe pięści. Parobiec niejednokrotnie udowadniał już jednak, że każdemu rywalowi jest w stanie sprawić niemałe problemy.

GROMDA 14 – Gdzie oglądać?

Kolejne walki na GROMDA 14 stoczą też Vasyl „VASYL” Halych, Przemysław „REKSIO” Rekowski, czy Dustin „TAEDDY” Rabiega. Niemiec podejmie wyrastającego na kolejną ikonę walk na gołe pięści w Polsce. Jego rywalem będzie bowiem dający ekscytujące pojedynki Sebastian Skiermański. Popularny „Scarface” po raz piąty z rzędu pojawi się na gali GROMDA!

Gdzie oglądać galę GROMDA 14? Sprawdźcie szczegóły poniżej!

-> OGLĄDAJ GROMDA 14 NA ŻYWO <-

GROMDA 14 – Transmisja PPV

Na GROMDA 14 zobaczymy turniej, w którym udział wezmą twardzi bijocy, jak „BASQUE”, „RAGNAR, czy znany z bokserskich ringów „BUŁA”. Wielkich emocji na pewno nie zabraknie! Transmisja z gali rozpocznie się już dziś, tj. w piątek 8 września o 20:00.

Gdzie oglądać GROMDA 14? Stream live dostępny będzie wyłącznie przez płatną subskrypcję PPV. Wystarczy zalogować się, bądź założyć konto na GROMDA.tv i wybrać jeden z 3. wariantów.

  • Najtańszy z pakietów to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • Drugi w kolejności jest GROMDA 14 PREMIUM i kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też hitowa gala GROMDA 13

-> Kliknij w baner i zobacz GROMDA 14 PPV na żywo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments