GROMDA 14 Buła vs Basque finał przeniesiony

GROMDA 14: Buła vs. Basque – finał turnieju przeniesiony na jedną z kolejnych gal!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 września 2023

Czas na wielki pojedynek Buła vs Basque! Przed nami finał turnieju gali GROMDA 14: Prawo Ulicy. Który z zawodników sięgnie po najwyższe laury i zgarnie wygraną w niezwykle brutalnym turnieju walk na gołe pięści?

Trwa gala GROMDA 14: Prawo Ulicy! Wydarzenie tradycyjnie rozpoczęło się od walk turniejowych, które przeplatane były extra fightami. Teraz przyszła pora na wielki finał turnieju GROMDA 14!

W walce zmierzą się Buła oraz Basque, którzy zanotowali już dzisiejszego wieczora po dwie wygrane! Pojedynek ten wyłoni zwycięzcę turnieju walk na gołe pięści na gali GROMDA 14! Czas poznać kolejnego asa organizacji GROMDA!

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZESavageGOATVASYLScarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke AtkinManiu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV

GROMDA 14: Buła vs. Basque – relacja, wynik walki

Czas na finał gali GROMDA 14! Buła kontra Basque, który z zawodników wygra turniej?!

Niestety finałowa walka Buła vs. Basque została przeniesiona na jedną z kolejnych gal GROMDY. Wszystko przez obrażenia odniesione przez zawodników w pojedynkach, które doprowadziły ich do finału,

Wywiady po gali GROMDA 14:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments