Gromda 13 Słomka znokautował Morelę

GROMDA 13: Słomka brutalnie nokautuje Morelę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 maja 2023

W drugiej walce turnieju na gali GROMDA 13 zmierzyli się Jakub Słomka i Morela. Pojedynek ten wchodzi w skład turnieju w kolejny efektowny 'Krwawy Piątek’. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA słynie z organizacji mocnych turniejów. Nie inaczej jest na trzynastej edycji GROMDY. To właśnie zmagania turniejowe rozpoczną galę w 'krwawy piątek’ 26 maja.

W drugim pojedynku turnieju na gali GROMDA 13 w ringu zmierzyli się Jakub ’Słomka’ i Maciej Morela Moralewski. Jaki padł wynik w tym starciu?

Trwa gala GROMDA 13. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA 13 – Gdzie oglądać?

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, do wyboru są też rozszerzone pakiety z dodatkami! GROMDA.TV

Słomka vs. Morela – relacja z walki

Dobry początek walki, sporo akcji i ciosów z obu stron. Słomka ma już rozcięcie pod lewym okiem natomiast Morela został trafiony w okolicach prawego oka. Bardzo ładnie podbródkami atakuje Słomka i narusza Morelę. Nie było liczenia jednak ponowienia akcji sprawiły, że nie wyglądało to najlepiej dla Moreli.

W drugiej rundzie bardzo ładnie lewym prostym trafiał Słomka i dokładał do tego prawy podbródek. Po liczeniu Morela wstał jednak Słomka dobił go serią ciosów po których Morela padł na deski. Zawodnik bardzo długo leżał na macie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments