Żołnierz GROMDA 12

GROMDA 12: Żołnierz ustrzelił Jurija!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Czas na kolejna porcję ustawki Polska kontra Europa. Jako pierwszy w ringu zameldował się Krzysztof Ryta. Następnie na stylizowanej na osiedle lat 90-tych scenie zameldował się Jurij Sinenkov. Kto będzie górą w tej bitce? „Żołnierz” czy „Jurij”?

Czas na extra fight, który wchodzi w skład ustawki Polaków z Europejczykami. W ringu zmierzą się „Żołnierz” oraz „Jurij”. Zaczynamy!

Relacja z walki

Bardzo mocne tempo od początku walki. Lepiej z wymian wychodzi „Żołnierz”, który trafia zarówno w głowę jak i korpus rywala. Kolejny raz Polak okazuje się zdecydowanie lepszy od obcokrajowca. Po serii ciosów Jurij padł na deski, obrócił się i dał radę wstać jednak narożnik Sinenkova zdecydował, że nie warto ryzykować zdrowia zawodnika. Koniec walki!

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0