GROMDA 12 nokaut Taeddy

GROMDA 12: Taeddy znokautował Suchego w finale turnieju!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Czas na wielki finał turnieju GROMDA 12 Osiedle Lat ’90-tych! A zmierzą się w nim Dominik Suchecki i Dustin Rabiega. Kto wygra turniej? „Suchy” czy „Taeddy”?

W drodze do finału Suchy pokonał Rockera i Bodzia natomiast Taeddy był lepszy od Mnicha i Dynamita. Zobaczymy, który z bijoków będzie mógł uznać krwawy piątek za w pełni udany.

Relacja z walki:

Taeddy otwiera walkę szybkim lewym prostym. Polak próbuje doskoczyć jednak rywal zza naszej zachodniej granicy jest szybszy. Suchecki próbuje zmniejszyć dystans i wejść w rywala jednak potyka się i ląduje na macie po pośliźnięciu, nie ma liczenia. Taeddy trafia pchanym ciosem na sam koniec rudny i Suchy gubi ochraniacz na szczękę, mocny cios!

Suchy rozpoczyna drugą rundę od mocnej akcji, Taeddy na linach jednak sędzia pokazuje, że nie ma liczenia. Mocno odpowiada Taeddy i Suchy jest liczony. Ależ bitka! Wreszcie poza siłą mamy także trochę techniki. Sprytnie zaatakował Suchecki jednak Rabiega nie tylko się wybronił, ale też i przeszedł do kontry. Tym razem nie ma liczenia.

Teddy ma Suchego na deskach po celnym uderzeniu. Trafia ponownie i to Niemiec zwycięzcą turnieju GROMDA 12!

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0