Taeddy Gromda 12

GROMDA 12: Taeddy nie dał szans Mnichowi! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

W kolejnej walce wchodzącej w skład turnieju starli się Karol Franc oraz Dustin Rabiega. Czy górą będzie potężny „Mnich”, a może po klinczu rywala usadzi ciosami „Taeddy”?

Kolejna walka turniejowa przed nami, a zmierzą się w niej Karol „Mnich” Franc oraz Dustin „Taeddy” Rabiega.

Pełny skład turnieju:

  • Dominik „SUCHY” Suchecki vs. Patryk „ROCKER” Libuszewski
  • Dustin „TAEDDY” Rabiega vs. Karol „MNICH” Franc
  • Daniel „BODZIO” Pacyniak vs. Stephan „PROBLEM” Weldon
  • Christian „POPEYE” Oheim vs. Jarosław „DYNAMIT” Kuśmierski

Bardzo szybko prezentuje się Rabiega na tle Franca. „Taeddy” ewidentnie ma po swojej stronie przewagę szybkości. Mnich póki co jest bezradny. Franc pada na deski po serii ciosów rywala, jednak decyduje się kontynuować pojedynek i odpycha rywala. Mamy koniec rundy.

Taeddy przegonił Mnicha po ringu i jest po walce. Dwa celne ciosy pierwszy w bark, drugi w głowę sprawiły, że Franc wyłożył się na linach i nie miał najmniejszej ochoty do kontynuowania walki.

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0