Suchy Rocker kontuzja

GROMDA 12: Suchy szybko posyła Rockera na deski, a ten kontuzjowany kończy udział w turnieju [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

W drugiej walce gali GROMDA 12 odbyło się pierwsze starcie turniejowe. Pierwszy w ringu zameldował się Dominik Suchecki. Następnie na osiedle lat ’90-tych zawitał Patryk Libuszewski.

Pojedynek „Suchego” z „Rockerem” otworzył turniej na gali GROMDA 12. Pary turniejowe prezentują się następująco. W tej edycji udział wezmą także zawodnicy zagraniczni:

  • Dominik „SUCHY” Suchecki vs. Patryk „ROCKER” Libuszewski
  • Dustin „TAEDDY” Rabiega vs. Karol „MNICH” Franc
  • Daniel „BODZIO” Pacyniak vs. Stephan „PROBLEM” Weldon
  • Christian „POPEYE” Oheim vs. Jarosław „DYNAMIT” Kuśmierski

Relacja z walki „Suchy” vs. „Rocker”:

Suchy trafił szybko dwoma celnymi lewymi atakując najpierw z boku a następnie od tyłu, uderzenia były jak najbardziej dozwolone jednak upadając Rocker doznał urazu barku. Rocker nie był w stanie kontynuować pojedynku co zgłosił sędziemu. Bardzo szybki koniec walki, która nie trwała nawet 20 sekund.

Video w trakcie aktualizacji

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0