Suchy w finale GROMDA

GROMDA 12: Suchy eliminuje Bodzia i wchodzi do finału turnieju!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Czas na pojedynki półfinałowe turnieju gali GROMDA 12. Pierwszy do ringu wszedł „Suchy”, następnie zameldował się w nim „Bodzio”. Czas na polsko-polskie starcie. Kto będzie górą, Dominik Suchecki czy Daniel Pacyniak?

Suchy z pierwszej walki wyszedł bez szwanku po tym jak Rocker doznał kontuzji. Bodzio stoczył dłuższy pojedynek z Problemem jednak rywal również nie sprawił mu większych problemów.

Pary pólfinałowe:

  • Dominik „SUCHY” Suchecki vs Daniel „BODZIO” Pacyniak
  • Dustin „TAEDDY” Rabiega vs Jarosław „DYNAMIT” Kuśmierski

Relacja z walki:

Suchy musi walczyć z doskoku natomiast Bodzio potrafi wykorzystać dystans. Suchecki wjeżdża w rywala impetem, ale nie ma liczenia. Suchy trafia ładną kombinacją lewy-prawy i ponawia prawym. Bardzo ladne szybkie ataki Suchego. Bodzio póki co ma problem z wyczuciem tempa i skontrowaniem zwinnego rywala. Głowa Bodzia jest już zaczerwieniona jednak póki co nie porozbijana. Suchy trafia celnie, a Pacyniak ma problem ze złapaniem dystansu. Wreszcie Bodzio trafia celnie prostym. Z przebiegu dwóch rund jednak lepszym zawodnikiem jest Suchy. Wraz z upływem czasu Bodzio zaczyna trafiać częściej i celniej. Suchy nie jest już tak mobilny. Trzy rundy za nami. Mniej ciosów w czwartej rundzie jednak jeśli już były to sporo było celnych, choć takich które prześlizgiwały się po głowie czy barku oponenta. Mamy piątą rundę! Ładne mocne wejście Suchego na otwarcie finałowej odsłony. Bodzio bardzo spokojnie. Kolejny mocny atak Suchego po skróceniu dystansu. Suchy szarżuje po raz kolejny, trafia celnie, Bodzio opiera się plecami o liny, ale trzyma gardę, mimo to narożnik Pacyniaka rzuca ręcznik. Jest po walce. Suchy w finale!

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0