scarface gromda 12

GROMDA 12: Scarface zdemolował Bad Johna! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

W pierwszej walce gali GROMDA 12 zmierzyli się Sebastian Skiermański i John Ferguson. Pojedynek „Scarface’a” z „Bad Johnem” otworzył galę sygnowaną sloganem „Osiedle lat ’90-tych’. Był to extra fight nie wchodzący w skład turnieju.

Sebastian Skiermański wygrał walkę bez większych problemów. Od samego początku starcia „Scarface” narzucił mocne tempo. Najpierw w niespełna 30 sekund huknął tak, że „Bad John” przeleciał przez liny, a następnie zwieńczył egzekucję ciosami, które sprawiły, że oponent zawiesił się na linach.

Tym samym mamy pierwszego zwycięzcę dzisiejszego wieczora, a jest nim „Scarface”, który powrócił do grona Gromadziarzy w wielkim stylu.

-> OGLĄDAJ GROMDA 12 ONLINE <-

Gdzie oglądać PPV GROMDA 12?

Gdzie oglądać GROMDA? Dostęp do streamu online GROMDA 12 możliwy jest wyłącznie w Pay-Per-View, a uzyskać go można w kilku prostych krokach. Wystarczy zalogować się, bądź założyć konto w niecałą minutę o tutaj: https://gromda.tv i opcjonalnie przeprowadzić test odtwarzacza. Po tym można wybrać jeden z interesujących nas pakietów PPV GROMDA 12.

Zostaw ocenę
0
0