Capo nokaut

GROMDA 12: Capo znokautował Big Roba!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Czas na kolejny pojedynek wchodzący w skład ustawki Polska kontra Europa. Kto wejdzie teraz do ringu? jako pierwszy melduje się w nim „Capo”, następnie do ringu wchodzi „Big Rob”. Czas na pojedynek Piotra Półchłopka z Robem Cunninghamem.

Capo wraca do GROMDY i będzie chciał odnieść zwycięstwo. Dla Big Roba jest to debiut na galach organizacji GROMDA.

Relacja z walki:

Bardzo dynamiczne otwarcie ze strony Capo. Polak musi jednak uważać bo jak rzuca ciosami to Cunningham stara się kontrować krótkimi uderzeniami. Oponent przyjmuje coraz więcej ciosów wypuszczanych raz po raz przez Półchłopka. Mamy klincz, sędzia rozrywa. Główną bronią Capo w tej walce póki co są lewe proste i podbródki. Capo ładnie trafia Big Roba, wpada w niego i wypuszcza mocną serię ciosów pod linami. Rywal podpiera się na kolanie. Sędzia liczy i woła lekarza. Cunningham zgłasza, że nie chce kontynuować walki. Koniec!

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0