gromda 15 bartłomiej domalik znokautował simona henriksena

GRODMA 15: Balboa szybko nokautuje Savage’a! Piękne zwycięstwo Domalika – video

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 grudnia 2023

W pierwszej z trzech walk wieczoru gali GROMDA 15 zmierzyli się Simon Henriksen oraz Bartłomiej Domalik. Pojedynek Savage vs Balboa zapowiadał się fenomenalnie. Jakim wynikiem zakończyło się to starcie na gołe pięści?

W pierwszym ze starć gali GROMDA 15 reklamowanych jako mistrzowskie zestawienia zmierzyli się Simon Henriksen i Bartłomiej Domalik. Obaj Gromdziarze są już dobrze znani polskiej publiczności.

Popularny „Balboa” zyskał wielką sławę dzięki serii sześciu zwycięstw z rzędu, która doprowadziła go do mistrzowskiej potyczki z Don Diego. Niestety Domalik przegrał tę walkę w piątej rundzie i teraz ma przed sobą jedno zadanie – znokautować „Savage’a” i tym samym zapewnić sobie prawo do rewanżu z Kubiszynem.

Simon Henriksen to Duńczyk, który pokazał się ze świetnej strony na gali GROMDA 12, która była ustawką między Polakami, a reprezentantami innych europejskich nacji. Savage pokonał wtedy Jakuba „Kajfasza” Sorotę. Kto będzie górą w pojedynku Savage vs Balboa?

Transmisja z gali GROMDA 15Don Diego vs. GOAT jest dostępna wyłącznie na stronie GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

GROMDA 15: Savage vs. Balboa – wynik

Bartłomiej Domalik dwukrotnie trafia kombinacją prawy-lewy. Savage odpowiada pojedynczym ciosem. Chwila wymiany w krótkim dystansie. Henriksen rusza na Balboę. Domalik odpowiada kombinacją lewy-prawy po której Savage ląduje na deskach i jest po walce!

Wywiady po gali:

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments