Mariusz Grabowski GROMDA

Grabowski: „U nas zarabiają lepiej niż we freakach.” Ostre słowa szefa: „Wstyd mi, że walczył na galach GROMDA”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lutego 2023

Mariusz Grabowski właściciel organizacji GROMDA udzielił wczoraj długiego wywiadu. Szef najlepszej organizacji walk na gołe pięści w Polsce wypowiedział się między innymi na temat zarobków w organizacji, a także jawnie przyznał, że wstyd mu iż jeden z zawodników w ogóle otrzymał szansę walki na galach GROMDA bo z perspektywy czasu wyszło na to, że zupełnie ją zaprzepaścił.

Mariusz Grabowski udzielił wywiadu portalowi MMARocks. Właściciel organizacji GROMDA został zapytany o poziom zarobków, oraz zainteresowanie organizacją. Szef organizacji zajmującej się walkami na gołe pięści w taki sposób skomentował sprawę:

„My tutaj nie zarabiamy milionów dzisiaj, żeby wszystkich zadowolić i wszystkim płacić, a co niektórzy mamy takich zawodników, którzy się do nas zgłaszają, którzy byli mistrzami w boksie czy w UFC walczyli, ale ja nie mam maszynki z pieniędzmi, żeby im płacić, a oni przy tych obrazkach, które widzą na transmisjach myślą, że my zawodnikom płacimy nie wiadomo ile, a tutaj niestety jest inna droga. No wiesz co, GROMDA płaci za mało? Pewnie Gromda, gdyby byli tacy zawodnicy, którzy zasługują pewnie na więcej albo byśmy rozmawiali i wiedzieli, że ci zawodnicy wnoszą nam poziom, zasięgi, zainteresowanie no to z każdym zawodnikiem jesteśmy się w stanie dogadać tylko tutaj nie można robić nic tak naprawdę na wydrę, trzeba po prostu spokojnie i powolutku. Bo, że zawalczyłeś na Gromdzie raz, dwa czy trzy i ktoś ciebie klepie po plecach to nie znaczy, że twoje nazwisko przyciąga i przekłada się to na sprzedaż PPV czy na sprzedaż biletów. Zobacz prosto widziałem wywiad, w którym Artur Szpilka mówił, że w Gromdzie zarabiają za mało, ten co zarabia mało to pewnie na tyle zasługuje, ten co zarabia więcej też na to zasługuje. Nie ukrywajmy bo dzisiaj my nie mówimy, że Mateusz Kubiszyn, Bartek Domalik czy Łukasz Parobiec czy inni mówią że zarabiają za mało. No nie tak nie jest. Myślę, że zarabiają bardzo dużo i że te czołowe postaci z Gromdy pewnie zarabiają większe pieniądze jak ci niektórzy we freak fightach. Dlatego myślę, że budowanie nazwiska przy marce GROMDA jest na pewno dobre.”

Transmisja GROMDA 12 dostępna będzie wyłącznie w PPV. Jak zawsze dostępne będą 3 warianty: Basic, Premium oraz VIP, a każdy wyższy oznacza więcej bonusów dla użytkownika. Wystarczy kliknąć w poniższy odnośnik lub baner, zarejestrować się w mniej niż 60 sekund i przejść do zakupu GROMDA 12 PPV.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Później właściciel organizacji GROMDA użył ciekawego porównania:

„Dzisiaj tak jakbyśmy porównali Mariusza Pudzianowskiego z jakimś innym zawodnikiem z MMA, że ten Pudzianowski to zarabia tyle, a ten drugi tyle. No wiadomo, że Mariusz na to zarabianie zasłużył sobie swoją osobą, swoją cierpliwością, a co niektórzy młodzi wchodzą do sportu i myślą, że im się już należy, że oni rozumy pozjadali, wiodą prym. Co do wynagrodzenia to myślę, że na ten moment zawodnicy, którzy przychodzą do Gromdy dostają nieźle i przede wszystkim dostają możliwość żeby wystąpić na tej gali.”

Podsumowując temat zarobków szef organizacji GROMDA szczerze w ostrych słowach skomentował sprawę byłych zawodników takich jak Piotr „Bubu” Ćwik czy Mateusz Kowalski:

„Ten zawodnik dostaje jedną szansę na Gromdzie, mówi: 'przepraszam prezesie nie dało się, da mi prezes drugą szansę’. Prezes odpowiada: 'dobra dam ci drugą szansę tylko się zaprezentuj’. Zjebał drugą szansę. Później znowu: 'Prezesie, da mi prezes drugą szansę i jeszcze chciałbym pożyczyć tysiąc złotych.’ odpowiedziałem: 'Dobra nie ma problemu, wszystko będzie dobrze, masz te 1000zł.’ Później widzę chłopa dostaje low kicka w nogę, przewraca się ja po prostu jak to zobaczyłem to mi było wstyd że ten człowiek kiedykolwiek walczył na Gromdzie. Bo dostał szansę ode mnie, sam też dzwonił 'da mi prezes szansę’, ja mu szansę daję, a on później się przewraca. Jeśli nie umiesz czegoś robić to tego nie rób, jeśli jesteś dobry w stójce to walcz w stójce, jeśli nie umiesz MMA to nie walcz w MMA ci ludzie tak się rozmieniają na drobne. Ja powiem szczerze dziwię się tym organizatorom nie wiem czy oni myślą, że jak wezmą jakiegoś zawodnika który tak naprawdę jest jakimś uzupełnieniem w Gromdzie to oni myślą, że będą sprzedawać pay per view albo ten zawodnik im coś wniesie do organizacji.”

Zobacz trailer gali GROMDA 12: Osiedle lat ’90

Gala GROMDA 12: Osiedle lat ’90 odbędzie się już 3 marca. Wydarzenie ma być wspomnieniem lat 90-tych kiedy zasady były jasne i proste, wszyscy darzyli się szacunkiem i nikomu nie brakowało charakteru.

Zostaw ocenę
0
0