grabowski typuje walkę wrzosek vs szpilka ksw

Grabowski typuje walkę Wrzosek vs Szpilka: „Jestem sercem za Arturem, a myślę że…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 kwietnia 2024

Mariusz Grabowski wypowiedział się na temat walki Arkadiusz Wrzosek vs. Artur Szpilka. Prezes organizacji GROMDA wytypował pojedynek do którego dojdzie na XTB KSW 94.

Właściciele KSW oraz dyrektor sportowy federacji zestawili walkę Arkadiusz Wrzosek vs Artur Szpilka. Był to świetny ruch nie tylko pod względem sportowym, ale i marketingowym gdyż o tym zestawieniu nonstop jest głośno.

Na temat walki wypowiadają się zarówno inni zawodnicy jak i eksperci ze świata boksu i MMA. Do pojedynku Wrzosek vs Szpilka odniósł się także Mariusz Grabowski, prezes organizacji GROMDA.

Według bukmacherów zdecydowanym faworytem walki Wrzosek vs. Szpilka jest Arek Wrzosek. Wydarzenie możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Arkadiusz Wrzosek
VS
Artur Szpilka
1 1.32
2 3.4
TYPYKURSYBUKMACHER
Arkadiusz Wrzosek1.27FORTUNA
Artur Szpilka3.40FORTUNA

Mariusz Grabowski typuje walkę Wrzosek – Szpilka

A jak do starcia które odbędzie się na gali XTB KSW 94 odniósł się Mariusz Grabowski, prezes organizacji GROMDA? Wypowiedź szefa wiodącej organizacji walk na gołe pięści znajdziecie poniżej.

– Ja powiem szczerze, że jestem sercem za Arturem Szpilką. Wiadomo, razem działamy, cały czas coś robimy, jesteśmy kolegami. Ale tutaj wiadomo, że serce podpowiada, że Artur, a myślę, że Arek Wrzosek. Wiadomo, że zawsze będę za Szpilką, ale to na pewno nie będzie łatwa walka.

Kto wygra walkę Wrzosek vs Szpilka?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments