mariusz grabowski gromda wypowiedź video

Grabowski o walce Don Diego: „Myślę, że jesteśmy w stanie się porozumieć, żeby Mateusz nie stracił przygotowań” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 stycznia 2024

Mariusz Grabowski właściciel organizacji GROMDA udzielił długiego wywiadu, w którym odniósł się do najbliższej przyszłości Don Diego.

Szef organizacji GROMDA jest osobą, która prowadzi interesy i odpowiada za negocjacje kontraktowe dotyczące Mateusza Kubiszyna. Don Diego jest mistrzem GROMDY jednak jest otwarty na starty w innych organizacjach oraz innych formułach walki.

W trakcie wizyty w studiu portalu FanSportu prezes Grabowski został zapytany o to co z najbliższą przyszłością Kubiszyna. Czy zobaczymy Don Diego w klatce na freakowej gali, a może szykowane są dla tego zawodnika inne starty?

– Tak jak widać jesteśmy bodajże dwa tygodnie przed galą FAME. Mieliśmy cały czas zapewnienie, cały czas szukali rywala. W przypadku Pasternaka nie dogadaliśmy się co do rund, w przypadku Wielkiego Bu wyszło, ze miał walczyć na Clout. W ostatniej chwili wyszła sytuacja, że możemy zawalczyć z Parke. Dlatego mieliśmy nadzieję, że do końca Mateusz na tej gali wystąpi. Zrobiliśmy założenia, że stoczy walkę i później zrobi operację kciuka. Czekaliśmy na telefon od Rafała, niestety nie było nawet smsa, a zaraz się dowiedzieliśmy, że Parke walczy z Pasternakiem.

A jak na ewentualny występ Kubiszyna w klatce KSW zapatruje się prezes Grabowski?

– Wyszła informacja odnośnie KSW, być może… Dlatego mówię, nic nie przekreślamy, każdą decyzję rozważymy. Myślę, że jak będą takie możliwości, że będziemy się w stanie porozumieć no to pewnie chętnie z nich skorzystamy. Jeśli widzimy pole do dyskusji i Martin ma rozmawiać ze wspólnikami to oczywiście się na to nie zamykamy. Jesteśmy skłonni, żeby Mateusz na tej gali wystąpił. Dlatego tutaj wszystko jest zależne od właścicieli KSW i dyrektora sportowego. Myślę, że jesteśmy w stanie się porozumieć, żeby Mateusz nie stracił tych przygotowań.

Pełny wywiad z prezesem Mariuszem Grabowskim jest dostępny poniżej.

Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments