mariusz grabowski o walce khalidov vs adamek na ksw epic

Grabowski o Khalidov vs. Adamek: 'Walka ikon nie przyciągnie młodszej publiki która robi zasięgi’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 stycznia 2024

Szef organizacji GROMDA udzielił obszernego wywiadu, w którym skomentował między innymi zestawienie Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek.

Mariusz Grabowski, właściciel organizacji GROMDA pojawił się w studiu portalu FanSportu. Szef GROMDY udzielił długiej wypowiedzi i skomentował wiele tematów zarówno ze świata walk na gołe pięści jak i freak fightów.

W trakcie rozmowy prowadzący Michał Tuszyński zapytał Mariusza Grabowskiego o to co sądzi o zestawieniu Khalidov vs. Adamek. Do tej walki dojdzie 24 lutego na gali KSW EPIC w Gliwicach.

Jaką opinię na temat walki wieczoru gali KSW EPIC ma szef organizacji GROMDA?

– Moim zdaniem bardzo dobrze, że ta walka się odbędzie na KSW. Wiadomo, że mamy legendę Mameda Khalidova, mamy legendę boksu Tomka Adamka. Takie zestawienie naprawdę dla kibiców old schoolowych, bo nie oszukujmy się tutaj nie przyciągniemy dzieciaków i takiej młodszej publiki, która robi tak naprawdę zasięgi i całą robotę na galach freakowych. Tutaj trzeba liczyć na tych old schoolowców, którzy oglądali od dawien dawna ten boks, a wiadomo że Tomek Adamek czy Mamed Khalidov to ikony świata sportów walki w Polsce.

– Na młodszą publikę bym tutaj nie liczył i tego wsparcia z ich strony na pewno nie będzie. Ja tutaj wam powiem taką niespodziankę, że ja byłem w szoku jak robiliśmy Gromdę i pod hotelem przyjechał Popek, przyjechał Tomek Adamek i mnóstwo ludzi pod tym hotelem było. Ja mówię 'co tu się dzieje, jakaś wycieczka przyjechała?’ Tam przejść nie można było. Mówię 'Tomek wychodzimy’, spodziewałem się że będą go atakować po zdjęcia. Te dzieciaki nawet na nas nie zwróciły uwagi, dzieciaki rzuciły się na Popka i robiły z nim zdjęcia.

W sprzedaży jest dostępna limitowana pula biletów na galę GROMDA 16. Zakupu możecie dokonać tutaj.

Transmisja z gali GROMDA 16: W imię zasad będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments