Gorilla stoczy rewanż ze scarfacem gromda 17

Gorilla stoczy rewanż ze Scarfacem? GROMDA 17 już w piątek!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 maja 2024

W piątek 31 maja odbędzie się gala GROMDA 17. Przed tym wydarzeniem ciekawej wypowiedzi udzielił Gorilla, który przyznał że obiecał rewanż Scarfaceowi.

Gala GROMDA 17: VABANK odbędzie się w najbliższy piątek. 31 maja w walce wieczoru zmierzą się Don Diego i Balboa. Dostęp do transmisji z tego wydarzenia można wykupić tylko na GROMDA.tv.

Oczywiście Kubiszyn i Domalik nie będą jedynymi zawodnikami, którzy wejdą do ringu na piątkowym evencie. Ponownie w akcji zaprezentuje się Paweł Werszynin, który jest do tej pory niepokonany na galach organizacji GROMDA.

Gorilla przed galą GROMDA 17 nie chciał podjąć się wytypowania tego kto będzie jego rywalem.

– Pewnie, że jestem ciekawy z kim przyjdzie mi walczyć. Ale nie podejmuję się typowania. Wcześniej ani razu nie trafiłem. Jestem gotowy na każde wyzwanie sportowe. O złej krwi nie ma mowy, bo na pieńku nie mam z nikim. Chcę się sprawdzać jako zawodnik i wygrywać. Wyjdę po zwycięstwo z tym rywalem, którego wskaże organizator. Obiecałem rewanż Scarface’owi, ale zasady są takie, że nie ode mnie zależy kiedy i czy do niego dojdzie. Jedno jest pewne, mogą bić się z każdym z Gromdziarzy. I jeszcze druga sprawa, nie zamierzam z nikim przegrać

Paweł Werszynin ma na koncie trzy zwycięstwa w ringu organizacji GROMDA. Dopytywany o to kto będzie jego rywalem i jak ocenia poprzednie pojedynki Gorilla powiedział:

– Tak jak powiedziałem wcześniej, obiecałem rewanż Sebastianowi, bo były pewne kontrowersje w naszej walce. Zobaczymy, czy federacja zdecyduje się na jego organizację. Cieszę się, ponieważ czuję, iż rozwijam się z pojedynku na pojedynek, a praca treningowa przynosi efekty. Ze Scarfacem umiejętnie skracałem dystans, chociaż trochę zabrakło chłodnej głowy w debicie, a z Siwollo fajnie pracowałem na nogach, ale ogólnie po tej walce, podobnie jak z Capo, nie ma wielkich analiz, bowiem szybko zwyciężyłem.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments