Gorilla przed gromda 17 video

Gorilla przed GROMDA 17: „Miałem 2 metrowego sparingpartnera z kadry Polski, jestem gotowy” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2024

Gorilla na gali GROMDA 17 stoczy pojedynek z potężnym Słomką. Werszynin przyznał, że dobierał większych sparingpartnerów i jest gotowy na to wyzwanie.

Paweł Werszynin zmierzy się na gali GROMDA 17 z Jakubem Słomką. Obaj zawodnicy są niepokonani w ringu organizacji GROMDA.

Zestawienie Gorilla vs Słomka jest mocno zaskakujące, gdyż Słomka dysponuje zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi. Co przed trudną walką powiedział Gorilla?

– Dobieram sobie dużych sparingpartnerów bo wiedziałem, że w końcu przyjdzie mi się z takim zmierzyć. Miałem jednego nawet 2 metrowego, bardzo dobrze wyszkolonego kickboksera z kadry Polski. Jestem gotowy na takie wyzwania i na takie gabaryty.

Dopytany o to czy w przypadku wygranej w kolejnym pojedynku chciałby walczyć o pas, Werszynin odparł:

– Tak naprawdę zdaję się na to co organizator powie i kogo mi da i tyle, ale ja tak naprawdę się skupiam tylko na wieczorze, będę tylko chodził, tarczował. Powtarzał to co mam zrobić w walce. Lubię ten stan bo jestem zafiksowany i skupiony na walce tak, że nawet trzęsienie ziemi mnie z niego nie wyprowadzi.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 odbędzie się w piątek 31 maja i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments