Gilbert Burns colby walka

Gilbert Burns: „Jeśli Colby przede mną ucieka, to dajcie mi Belala, albo Masvidala!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 stycznia 2023

Gilbert Burns na backstage’u po gali UFC 283 udzielił wywiadu McKenzie Pavacich, reporterce pracującej dla organizacji UFC. Durinho powiedział, że możliwość występu przed własną publicznością to coś wspaniałego i że bardzo cieszy się z wygranej w Rio. Burns rzucił także kilka nazwisk z którymi chętnie stoczy pojedynek.

Gilbert Burns poddał Neila Magny’ego w pierwszej rundzie. Nie może zatem dziwić fakt, że popularny „Durinho” tryskał humorem po gali. W rozmowie z McKenzie Pavacich Brazylijczyk opowiedział o tym jak ważna była dla niego możliwość walki przed własną publicznością:

„Tak, na trybunach pojawiło się wielu moich przyjaciół, moi rodzice, moja żona. To coś niesamowitego wiesz nawet inni wielcy fighterzy jak Glover nie mają okazji do tego by zawalczyć w swoim mieście, a ja jestem tutaj, no i wygrałem. Towarzyszyło temu wiele emocji, gdy przed wyjazdem na walkę żegnałem się z żoną to mocno mnie uścisnęła i powiedziała: 'Obiecaj mi, że wygrasz przez szybkie poddanie, nie daj się uderzyć!’. (śmiech) Obiecałem i udało mi się wygrać przez duszenie w pierwszej rundzie!”

W dalszej części rozmowy Burns opowiedział o swoich planach na powrót do octagonu. Brazylijczyk rzucił kilka nazwisk:

„Słyszałem, że UFC planuje organizację The Ultimate Fighter i szukają trenerów. W naszej dywizji mamy Leona i Kamaru, oni robią trylogię, więc zostajemy ja i Colby Covington. Także zróbmy to i sezon będzie wyśmienity. Ja nigdy nie wybieram rywali, dlatego dajcie mi choć raz podjąć decyzję i wyznaczyć oponenta. Chcę się bić z Colbym, bo ci wszyscy goście przede mną uciekają. Jeśli on tego nie weźmie, jeśli UFC się na to nie zgodzi to dajcie mi Belala, dajcie mi Masvidala. Obojętnie który z nich, biorę to i chcę być aktywny w 2023 roku, chcę walczyć często i zbudować swoje nazwisko i pozycję. Raz jeszcze jeśli Colby przede mną ucieka to dajcie mi Belala Muhammada, albo dajcie mi Jorge Masvidala, chcę wygrywać i zostać kolejnym pretendentem do walki o pas.”

Zostaw ocenę
0
0