Gilbert Burns chce 5. rund o pas BMF! Masvidal nie kazał mu długo czekać na odpowiedź!

S
0
Opublikowano: 31 stycznia 2023

Ta informacja raczej nikogo nie zaskoczy – Gilbert Burns skierował publiczną prośbę do Dany White’a o podbicie stawki w walce z Jorge Masvidalem. W tej miałby się znaleźć tytuł BMF, będący w posiadaniu „Gamebreda”.

Fighterzy czołówki kategorii półśredniej spotkają się 8 kwietnia na gali UFC 287. Dla „Durinho” będzie to już druga walka w tym roku, gdyż Brazylijczyk już w styczniu pojawił się w swoim rodzinnym kraju. W Rio de Janeiro stanął oko w oko z Neilem Magnym i skończył go poddaniem już w 1. rundzie.

Dla Jorge Masvidala będzie to z kolei powrót do oktagonu po ponad rocznej przerwie. Co gorsza Amerykanin ma ostatnio fatalną passę i przegrywał kolejno dwukrotnie z Kamaru Usmanem i z Colbym Covingtonem. „Gamebred” już dawno sugerował potyczkę z „Durinho” i fighterzy niejednokrotnie obrzucali się błotem w social mediach.

W końcu ustalona jest data pojedynku, jednak Gilbert Burns nie czuje się jeszcze w pełni usatysfakcjonowany. Brazylijczyk w social mediach skierował wpis do Dany White’a, w którym poprosił o wydłużenie dystansu i o tytuł Baddest Motherfucker na szali.

„Dawaj, Dana White, walka 8 kwietnia musi być zakontraktowana na 5 rund! Połóż ten pas na szali, wszyscy wiedzą, że w UFC jest tylko jeden gość, który walczy Z KAŻDYM.”

O ile prezydent federacji nie zabrał głosu, o tyle temat ten został poruszony przez Ariela Helwaniego w „The MMA Hour”. Gościem dziennikarza był Jorge Masvidal, który jednak szybko zgasił propozycję „Durinho”.

„Jeśli UFC chciałoby mi dać „wypłatę BMF”, czego jednak nie zrobią, nie podniosą gaży. Tak więc sorry, Gilbert. Już dostałem umowę, podpisałem to g*wno. Już bardziej nie mogę mieć wy***ane.”

Kursy bukmacherskie na walkę Gilbert Burns vs. Jorge Masvidal

Galę UFC 287, a w tym pojedynek o pas wagi ciężkiej Burns vs. Masvidal obstawisz i obejrzysz w całości na żywo u bukmachera Fortuna. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł.


-> Odbierz bonus na galę UFC i oglądaj NA ŻYWO <-


Zostaw ocenę
0
0