gegard mousasi derek brunson pfl

Gegard Mousasi: 'Derek Brunson znów odmówił walki’ – Amerykanin odpowiada!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 grudnia 2023

Gegard Mousasi jest jednym z wielu zawodników, którzy wraz z wykupieniem organizacji Bellator przez PFL trafił pod skrzydła nowego pracodawcy. Mousasi uważa, że Derek Brunson odmawia walki.

Gegard Mousasi zamieścił w sieci wpis, w którym zasugerował, że Derek Brunson po raz trzeci odmówił pojedynku. Jest to dość zaskakująca sytuacja, gdyż ostatnimi czasy nic nie wskazywało na to by miało dojść do tego zestawienia.

– PFL chce mnie wkrótce zestawić z Derekiem Brunsonem. Niestety Derek po raz trzeci w ciągu ostatnich lat odrzucił ofertę walki ze mną. Tracą na tym fani. Mam nadzieję, że PFL znajdzie mi odpowiedniego rywala w kategorii średniej. Jestem gotów.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Amerykanina. Derek Brunson zamieścił na platformie X odpowiedź na słowa Mousasiego.

– Skończ wymyślać. Nikt nie unika walki z tobą. Cieszę się świętami i urlopem wraz z moimi dziećmi i rodziną. Wcześniej straciłem już Święto Dziękczynienia przez walkę. Nie zaakceptuję pojedynku, na który nie mógłbym się odpowiednio przygotować ty głupkowaty dupku.

Mousasi i Brunson mieli zmierzyć się w 2016 roku na gali UFC 200. Do tego starcia nie doszło, gdyż Brunson wypadł z rozpiski. Później Gegard przeniósł się do organizacji Bellator natomiast Amerykanin pozostał w UFC skąd odszedł jesienią tego roku do PFL.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments