mateusz gamrot wierzy w walkę z charlesem oliveirą w ufc

Gamrot wierzy w walkę z Oliveirą 'Manager ze Stanów napisał, że…’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 kwietnia 2024

Mateusz Gamrot był gościem online w magazynie Koloseum. Polak odniósł się do swojego kolejnego występu w octagonie UFC. Gamer wierzy, że dostanie walkę z Charlesem Oliveirą.

Mateusz Gamrot utrzymał piąte miejsce w rankingu UFC w kategorii lekkiej mimo sporych przetasowań jakie nastąpiły po gali UFC 300. W tym tygodniu potwierdziło się, że Polak ponownie wyleci do USA, aby pomóc Dustinowi Poirierowi w przygotowaniach do walki z Islamem Makhachevem.

Gamrot był gościem w programie Koloseum emitowanym na antenie Polsatu Sport. Topowy polski lekki odniósł się do swojego kolejnego występu.

Mateusz mocno wierzy w to, że wreszcie uda się zakontraktować wymarzoną walkę z Charlesem Oliveirą. Brazylijczyk przegrał z Armanem Tsarukyanem i będzie musiał stoczyć pojedynek z rywalem, który jest notowany niżej.

Mateusz Gamrot chce walki z Charlesem Oliveirą

Prowadzący Łukasz Jurkowski i Paweł Wyrobek zadali Gamrotowi sporo pytań i zapytali go właśnie o potencjalny pojedynek z Oliveirą. Oto co Gamer odparł na temat starcia z Brazylijczykiem.

Tak mi się wydaje. Coraz więcej mediów o tym pisze. Sam zamieniłem kilka słów z managerem ze Stanów. Napisał, że jest duże prawdopodobieństwo.

Gamrot potwierdził także, że w przyszłym tygodniu wyleci do American Top Team i już w przyszłym tygodniu zamierza dogadywać kolejny pojedynek w UFC.

– Lecę za tydzień już na Florydę, zostaję tam na cały camp, więc w sumie w przyszłym tygodniu będę już dowiadywał się jak najwięcej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments