(VIDEO) Gamrot ponownie podbija Internet. Zaprezentował na dziennikarzu kolejne techniki: „Gamer, kur…!”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 09 marca 2023

Mateusz Gamrot z każdym kolejnym wywiadem zdobywa coraz więcej kibiców i podbija Internet, czy to prezentowanymi technikami, czy wypowiedziami w języku angielskim.

Kilkukrotnie do sieci trafiły materiały, na których możemy usłyszeć, jak Gamrot miesza słowa angielskiego z polskimi, czym mocno rozbawił kibiców. To jednak nie wszystko, gdyż viralem stało się również nagranie z Kanału Sportowego, kiedy to po wygranej z Armanem Tsarukyanem pokazał na Macieju Turskim duszenie gilotynowe.

Teraz Gamrot ponownie wziął udział w programie Hejt Park. Omówiona została m.in. jego ostatnia walka na gali UFC 285, w której po decyzji sędziów pokonał Jalina Turnera. Zdradził również, że największa federacja na świecie planuje kolejną galę w Polsce:

– Prawdopodobnie wrócą w przyszłym. Nawet rozmawiali z niektórymi halami tu w Polsce. Tam jest taka pani, która mnie oprowadzała po tym backstage’u w środę w dzień medialny. Powiedziała mi tam już słówko, że i z taką halą i z taką halą już rozmawiała i że w przyszłym roku chyba się pojawią.

Gamrot postanowił również zaprezentować kolejną technikę. Nagrania szybko obiegły Internet:

Zostaw ocenę
0
0