Freak fighterzy jednak w KSW? Mirosław Okniński nie ma wątpliwości! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 24 listopada 2023

W ostatnim czasie pojawiły się głosy, jakoby KSW mogło zastanowić się nad angażem freakowych zawodników, którzy pomogliby w promocji gal. Zdaniem Mirosława Oknińskiego już wkrótce faktycznie tacy zawodnicy mogą zagościć w okrągłej klatce.

W ostatnich miesiącach głośno zrobiło się o problemach, z jakimi może borykać się organizacja KSW. Wszystko to spowodowane jest wyjściem platformy Viaplay z niektórych rynków, a w tym również polskiego.

Szefowie największej polskiej organizacji MMA zapewniają kibiców, że dopóki kontrakt jest ważny, dopóty ich gale będą transmitowane właśnie tam. Umowa jednak z czasem dobiegnie końca i nie wiadomo, dokąd trafią transmisje.

Pojawiły się głosy, jakoby KSW z tej przyczyny miało skłaniać się w kierunku angażu freak fighterów. Zapytany o tę kwestię w wywiadzie dla Fansportu TV Mirosław Okniński stwierdził, że nastąpi to już niebawem.

„Po odejściu Viaplay KSW będzie zmuszone robić gale w PPV i moim zdaniem już pracują nad pozyskaniem zawodników freakowych. Nie odbywają się bezpośrednio rozmowy z zawodnikami, tylko z menadżerami. Będzie taka sytuacja, że za jakiś czas KSW, by ratować budżet, będzie ściągać gwiazdy freakowe, które sportowo są niezłe i będą robić gale łączone sportowe z freakami, którzy mają niezły poziom sportowy. Będą chcieli wejść na rynek freaków, bo inaczej nie będą w stanie się utrzymać finansowo. Viaplay odchodzi, trzeba będzie pozyskać środki, a najłatwiej będzie pozyskać robiąc gale mieszane. Albo 2024, albo 2025 to już na pewno w KSW będą gwiazdy freakowe. Tak uważam.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments