Frankie Edgar popełnił błąd świeżaka

Frankie Edgar popełnił błąd świeżaka na treningu [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 kwietnia 2023

Frankie Edgar w trakcie swej długiej kariery spędził łącznie niemal 8 godzin w octagonie UFC. Nie oznacza to jednak, że Amerykanin jest odporny na popełnianie prostych błędów. Tak stało się tym razem, a Edgar udostępnił nagranie z zajścia.

Były mistrz organizacji UFC w kategorii lekkiej, który ogłosił przejście na emeryturę w listopadzie wciąż pozostaje w treningu i pomaga kolegom w przygotowaniach do startów. To właśnie podczas treningu z Markiem Grayem, Edgar popełnił błąd typowy dla świeżaka.

Na nagraniu video możemy zobaczyć jak zawodnik z New Jersey cofa się do tyłu by oprzeć się plecami o siatkę jednak zamiast tego wypada z klatki i upada na ziemię.

Frankie Edgar wyjaśnił całą sytuację na instagramie, gdzie dokładnie opisał zajście:

„Ponad 18 lat w tym sporcie, a wciąż popełniam błędy nowicjusza. Zapomniałem zamknąć drzwi klatki w trakcie treningu z Markiem Grayem. No i stało się bum, myślałem że mam za plecami siatkę i chciałem się oprzeć, a zamiast tego poczułem jak nagle schody wbijają się w moje plecy i uderzyłem głową o podłogę. Dobrze, że wszystko jest wyłożone matami, więc upadek nie był aż tak bolesny. Wstałem i dokończyliśmy trening, mamy parę walk do wygrania!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments