massaranduba kontrakt ufc

Francisco Trinaldo bez kontraktu? Massaranduba zniknął z listy zawodników UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 stycznia 2023

Francisco Trinaldo najpewniej zakończył swoją przygodę w organizacji UFC. „Massaranduba” zniknął z listy zawodników zakontraktowanych przez najlepszą ligę MMA na świecie. Jest to spora niespodzianka gdyż 44-letni weteran wygrał pięć z siedmiu ostatnich walk.

Tuż po pojawieniu się wpisu na twitterze UFC Roster Watch fani zaczęli ochoczo komentować sytuację podkreślając, że zawodnik w tym wieku powinien otrzymać szansę na stoczenie ostatniego pojedynku na gali która odbędzie się za 2 tygodnie w Rio de Janeiro.

Oczywiście niewykluczone, że jest to decyzja podjęta przez samego Trinaldo, który ma na koncie, aż 26 walk w octagonie UFC. Największym sukcesem „Massaranduby” jest bez wątpienia doskonała passa siedmiu kolejnych wygranych jaką udało mu się zanotować w latach 2014-2016 kiedy to zostawił w pokonanym boju następujących zawodników: Leandro SIlva, Akbarkh Arreola, Norman Parke, Chad Laprise, Ross Pearson, Yancy Medeiros, i Paul Felder.

Za pojedyncze sukcesy należy również uznać wygrane nad Jimem Millerem czy Dannym Robertsem. W przypadku Trinaldo warto także podkreślić fakt, że w 37 zawodowych walkach nigdy nie został znokautowany! Nawet mocni rywale w UFC nie byli w stanie znokautować twardego Brazylijczyka.

Zostaw ocenę
0
0