Floyd Mayweather vs. Aaron Chalmers

Floyd Mayweather vs. Aaron Chalmers – 25 lutego w Londynie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 stycznia 2023

Floyd Mayweather pierwotnie miał się zmierzyć z zawodnikiem muay thai Liamem Harrisonem, ten jednak doznał urazu kolana, a na zastępstwo wskoczył dobrze znany Aaron Chalmers, który budował karierę walcząc dla organizacji BAMMA i Bellator. W ostatnim roku Anglik rozpoczął starty w boksie, zanotował udany debiut i miał zabookowaną kolejną walkę na grudzień jednak ostatecznie do niej nie doszło.

Floyd Mayweather kontynuuje swoją przygodę ze sportem tocząc tak zwane „sparingi” w blasku reflektorów. Floyd wciąż jest w stanie wyprzedawać hale, a także przyciągać przed telewizory rzeszę fanów, więc nie dziw, że stara się korzystać z tego jak najdłużej przy okazji promując inne nazwiska ze swojej stajni, a nawet rywali z którymi przyjdzie mu się mierzyć na tej czy innej gali.

„Money” był bardzo aktywny w 2022 roku, znokautował na gali Rizin Mikuru Asakurę, zremisował z Danem Moorem, a także znokautował w szóstej rundzie youtubera Dejiego.

Aaron Chalmers stoczył siedem pojedynków w zawodowym MMA i zakończył karierę z rekordem 5-2. Chalmers zyskał popularność znacznie wcześniej kiedy to wystąpił w programie MTV Geordie Shore, brytyjskim odpowiedniku Jersey Shore. „Joker” w czerwcu 2022 roku zadebiutował w boksie, a w grudniu miał stoczyć swój kolejny pojedynek, który jednak został odwołany, jak się jednak okazuje co się odwlecze to nie uciecze i Chalmers 25 lutego wejdzie do bokserskiego ringu w Londynie, tym razem jednak nie z mało znanym rywalem, a z samym Floydem Mayweatherem.

Zostaw ocenę
0
0