Floyd Mayweather stoczył kolejną walkę. Za 25 milionów dolarów tańczył w ringu i bawił się ze swoim rywalem

S
0
Opublikowano: 14 listopada 2022

Niepokonany Floyd Mayweather Jr. ponownie wkroczył do ringu, żeby stoczyć walkę pokazową. Jego przeciwnik nie stanowił żadnego wyzwania.

Pięściarz w zawodowym boksie wygrał wszystkie 50 pojedynków i sięgał po mistrzowskie tytuły federacji WBC, WBA i WBO w wadze półśredniej, WBC i WBA w wadze junior średniej, WBC w kategoriach junior lekkiej, lekkiej, junior półśredniej i lekkośredniej oraz IBF w kategorii półśredniej.

Toczył głośne pojedynki z takimi rywalami jak „Canelo”, Pacquiao, De la Hoya, czy McGregor, za które zarobił ogromne pieniądze. Wciąż mu jednak mało i po przejściu na emeryturę postanowił rozpocząć karierę freak fightera. W samym 2022 roku stoczył już trzy pojedynki z amatorami.

Mayweather stoczył kolejną walkę freakową

Ostatnia walka miała miejsce w ten weekend na gali w Dubaju, gdzie zmierzył się z YouTuberem Dejim Olatunjim. Za wspomniany pojedynek „Money” miał zarobić od 25 do 30 milionów dolarów. Dla byłego mistrza świata jest to wyjątkowo łatwy sposób na zarobienie pieniędzy, gdyż rywale nie stanowią dla niego żadnego wyzwania.

Udany Singh prezes grupy promotorskiej Global Titans zdradził, że za samą tylko rozmowę telefoniczną w sprawie potencjalnego pojedynku Mawyeather otrzymał milion dolarów.

Tym razem bawił się w ringu przez sześć rund, nie wdając się specjalnie w wymiany z Youtuberem, opuszczał ręce i efektownie unikał ciosów, czy też tańczył w ringu. W szóstej odsłonie postanowił skończyć pojedynek. Ruszył do ataku i rozbił swojego rywala, wygrywając przez nokaut techniczny.

Mayweather nie zwalnia tempa i zamierza regularnie toczyć pojedynki, które nie są sankcjonowane przez komisje sportowe. Poniżej znajdziesz nagranie z całego ostatniego występu pięściarza:

Zostaw ocenę
0
0