FEN

Filipczak i Younsi zamykają kartę walk FEN 31

Pinterest LinkedIn Tumblr

Marcin Filipczak (3-1, 1 KO, 1 SUB) zmierzy się z Saeedem Younsi (4-3, 2 KO) podczas gali FEN 31: LOTOS Fight Night, która 28 listopada odbędzie się w Łodzi. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej.
Gala FEN 31: LOTOS Fight Night dostępna będzie do obejrzenia tylko w systemie PPV.
Filipczak ma 28 lat i pochodzi z Łodzi. W swoim zawodowym debiucie zmierzył się z Łukaszem Sudolskim. Po nim stoczył w 2019 roku trzy pojedynki i wszystkie zwyciężył. W premierowej odsłonie Filipczak znokautował Artura Niebrzydowskiego, kilka miesięcy później poddał gilotyną również w 1. rundzie Konrada Konkela. We wrześniu znokautował Osikieviciusa na gali Krwawy Sport 2. Występ na gali FEN 31 będzie jego debiutem pod szyldem federacji.


Younsi ma 36 lat i trenuje na co dzień w klubie UFD Gym. Urodzony w Niemczech zawodnik stoczył 7 zawodowych pojedynków, z których 4 wygrał dwukrotnie nokautując swoich rywali. W styczniu 2020 roku Younsi wygrał decyzją sędziów z Kirillem Kolomycevem. Wcześniej, również na pełnym dystansie, uporał się z Lukasem Menzelem. Reprezentant naszych zachodnich sąsiadów wywodzi się ze sportów uderzanych i własnie w stójce najchętniej rozgrywa swoje pojedynki.
Wkrótce ruszy sprzedaż PPV na galę FEN 31: LOTOS Fight Night.

Comments are closed.