FEn 51 Damian Rzepecki vs Estabili Amato

FEN 51: Damian Rzepecki vs. Estabili Amato na gali w Lubinie, która uświetni 10-lecie organizacji FEN!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 października 2023

Damian Rzepecki i Estabili Amato zmierzą się w jednej z głównych walk gali FEN 51 w Lubinie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 14 października i uświetni dziesięciolecie organizacji Fight Exclusive Night.

Damian Rzepecki (5-0) podejmie Estabiliego Amato (12-6) podczas gali FEN 51, która odbędzie się 14 października w Lubinie. Wydarzenie będzie również celebracją dziesiątych urodzin organizacji FEN.

Rzepecki to niepokonany na zawodowstwie wojownik, który wszystkie spośród pięciu stoczonych walk zakończył przed czasem. W debiucie pokonał duszeniem zza pleców Dawida Gabarę. W marcu 2022 roku wygrał w 3. rundzie przez TKO z Vladislavem Bilorusem.

W FEN rozprawił się z Hubertem Sulewskim, Konradem Furmankiem oraz ostatnio z Krzysztofem Dobrzyńskim – wszystkich wymienionych zawodników poddał. Rzepecki walczył także w FEN na zasadach semi-pro podczas gali z numerem 33.

Estabili Amato w 2022 roku stoczył dwie walki i obie wygrał – najpierw duszeniem gilotynowym w 1. rundzie poddał Dylana Tuke, chwilę później znokautował Paulo Durao w 2. odsłonie. 24-latek miał okazję walczyć już w Polsce – w 2019 roku decyzją sędziów uległ Danielowi Rutkowskiemu. Podczas gali FEN 51 zadebiutuje pod szyldem organizacji.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments