cezary oleksiejczuk szybko znokautował chrisa fishgolda fen 51

FEN 51: Cezary Oleksiejczuk szybko znokautował Chrisa Fishgolda! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 października 2023

W walce wieczoru gali FEN 51 zmierzyli się Cezary Oleksiejczuk i Chris Fishgold. Pierwotnie Polak miał się zmierzyć z Kazachem Kuanyshbayevem jednak ten finalnie nie dotarł do Polski i rywalem mistrza kategorii półśredniej został weteran UFC i Cage Warriors. Jaki był wynik walki Oleksiejczuk vs. Fishgold?

Cezary Oleksiejczuk zdominował w ostatnich latach kategorię półśrednią organizacji FEN. 23-letni fighter pokonał takich zawodników jak Djamil Chan, Aigun Akhmedov, Adrian Zieliński czy Mansur Abdurzakov.

Chris Fishgold to były mistrz organizacji Cage Warriors, który z brytyjskiej organizacji przeniósł się za wielką wodę by sprawdzić się w UFC. Tam jednak wielkiej kariery nie zrobił i wylądował w BKFC gdzie walczył ze zmiennym szczęściem. W ostatnim występie Fishgold uległ Adrianowi Kępie odnosząc kontuzję żebra w 1. rundzie.

FEN 51: Oleksiejczuk vs. Fishgold – relacja, wynik walki

Chris Fishgold szybko skrócił dystans i zaproponował Oleksiejczukowi bijatykę. Polak zaatakował obrotówką i kopnięciem na odepchnięcie rywala. Cezary Oleksiejczuk trafił kilka razy ciosami jednak ewidentnie widać, że Brytyjczyk doznał kontuzji prawej stopy. Po walce Oleksiejczuk przyznał, że rywal musiał doznać urazu w momencie bloku kopnięcia.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments