FEN 48 Marcin Wójcik vs. Adam Wieczorek kursy bukmacherskie

FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek – kursy bukmacherskie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 sierpnia 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali FEN 48. W piątek, 18 sierpnia w Jastrzębiu Zdroju zmierzą się Marcin Wójcik i Adam Wieczorek. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

Dwaj weterani polskiej sceny MMA zmierzą się w walce wieczoru gali FEN 48 w Jastrzębiu Zdroju. Do klatki wejdą Marcin Wójcik oraz Adam Wieczorek. „Gigant” z Piły ma za sobą starty w KSW, Cage Warriors oraz PFL natomiast „Siwy” z Chorzowa zapisał na swoim koncie trzy walki w prestiżowej organizacji UFC.

Który z zawodników jest faworytem bukmacherów przed galą FEN w Jastrzębiu Zdroju? Sprawdźmy jak prezentują się kursy bukmacherskie na walkę Wójcik vs. Wieczorek. Na ten moment jest to jedyny pojedynek gali FEN 48, na który wystawiono kursy.

FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek – kursy bukmacherskie

Galę FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek ostawisz u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest Marcin Wójcik na którego wygraną ustalono kurs 1.40. Zdecydowanie niżej wyceniono szansę Adama Wieczorka. Kurs na wygraną „Siwego” wynosi 2.68.

-=> Odbierz bonusy i obstaw walkę Wójcik vs. Wieczorek

FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek – karta walk

Karta główna:

  • Marcin Wójcik vs. Adam Wieczorek – walka wieczoru
  • Łukasz Olech vs. Adam Biegański – co-main event
  • Wawrzyniec Bartnik vs. Mohamed Zarey
  • Gracjan Wyroślak vs. Patryk Marzec
  • Mateusz Olech vs. Marcin Kalata
  • Paweł Domin vs. Eryk Wałecki
  • Denis Dąbkowski vs. Patryk Mielniczuk – kickboxing
  • Tomasz Gołębiewski vs. Przemysław Kampa – walka semi-pro
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments