fen 45 niepokonani

FEN 45 – starcie niepokonanych zawodników. Walczy 8-krotny złoty medalista ALMMA

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lutego 2023

Organizacja Fight Exclusive Night zestawiła bardzo interesujący pojedynek dwóch niepokonanych zawodników. Bartłomiej Dragański podejmie Marcina Grześkowiaka w starciu w kategorii półśredniej podczas gali FEN 45, która 11 marca odbędzie się w Ząbkach. 

Dragański (3-0, 3 SUB) 2 kwietnia 2022 roku zadebiutował na zawodowstwie. W bardzo efektowny sposób pokonał przez duszenie trójkątem znanego z występów w FEN Dariusza Wilka. Podczas debiutu pod sztandarem FEN wygrał w premierowej odsłonie z Alanem Szymańskim trójkątnym duszeniem rękoma.

Podczas gali FEN 42 poddał Tomasza Ostrowskiego. W karierze amatorskiej stoczył 38 walk, z czego 26 wygrał. Reprezentant Dragon Fight Club Sochaczew to ośmiokrotny złoty medalista zawodów ALMMA.

Grześkowiak (3-0, 2 KO, 1 SUB) wygrał w 2022 roku dwie walki. W październiku poddał Karola Weslinga, wcześniej zwyciężył przez TKO w 1. rundzie z Grzegorzem Rogalskim. Grześkowiak drugie zawodowe starcie po debiucie zanotował po 12 latach przerwy. Podczas FEN 45 wojownik z Trójmiasta zadebiutuje pod szyldem FEN.

Zostaw ocenę
0
0