Alistair Overeem Rizin zdjęcie

Fani zaniepokojeni stanem zdrowia Alistaira Overeema na najnowszych zdjęciach z prezesem Rizin

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 czerwca 2023

Alistair Overeem wraz z synem odwiedził biuro japońskiej organizacji Rizin. Overeem spotkał się z prezesem Nobuyukim Sakakibarą, z którym współpracował w przeszłości na galach PRIDE FC. Alistair wyraził chęć zjawienia się w roli gościa na gali Rizin 43: Kleber Koike vs. Chihiro Suzuki, która odbędzie się 24 czerwca w Sapporo.

Spotkanie Nobuyukiego Sakakibary z Alistairem Overeemem przebiegało w wyjątkowo miłej atmosferze. Panowie powspominali stare czasy, a warto zaznaczyć, że po raz pierwszy spotkali się 25 lat temu! Sakakibara przyglądał się treningowi Overeema i zafascynowany umiejętnościami i talentem młodego 17-latka natychmiast zaoferował mu kontrakt.

Oferta złożona przez Japończyka była bez dwóch zdań jednym z najważniejszych momentów w karierze Overeema, gdyż to właśnie dzięki startom w Japonii Holender wyrobił sobie nazwisko. Zdjęcia opublikowane wczoraj przez Sakakibarę mocno zaniepokoiły fanów talentu Alistaira Overeema.

Sympatycy zasypali sieć komentarzami w stylu: „Mam nadzieję, że wszystko jest ok.”, „Pamiętam jak niektórzy śmiali się z podobnych zdjęć Chadwicka Bosemana, a później okazało się że miał raka.”, „Co się stało, czy wszystko jest z nim w porządku?”, „O nie, mam nadzieję, że jest zdrowy.”.

Więcej światła na całą sprawę może rzucić jedna z wypowiedzi Martina Lewandowskiego. Współwłaściciel KSW wyjaśnił, że Overeem od dłuższego czasu zmaga się z kontuzją pleców i przechodzi rehabilitację. Alistair musiał odstawić duże ciężary i trenuje wykorzystując małe hantle.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments