FAME: Reborn za darmo. Oglądaj walkę Wrzosek vs Zadyma za free! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 09 grudnia 2023

Dzisiejszego wieczoru na gali FAME: Reborn dojdzie do starcia Marcin Wrzosek vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki. Ten wyjątkowy pojedynek możecie obejrzeć całkowicie za darmo! Gdzie oglądać free stream FAME: Reborn?

Transmisja za darmo FAME: Reborn to jedno z najczęściej wyszukiwanych dziś haseł w sieci. Fani nie mogą się doczekać spektakularnego widowiska, jakim niewątpliwie będzie show w łódzkiej Atlas Arenie. W klatce pojawią się takie gwiazdy, jak Marcin Wrzosek, Maciej Sulęcki, czy były tymczasowy mistrz KSW, Norman Parke.

Fani freak fightów i zawodowych sportów walki tłumnie zasiądą przed ekranami, gdzie będą oglądać fenomenalne widowisko. Transmisja online FAME: Reborn odbędzie się w systemie PPV, ale całkowicie za darmo obejrzeć możecie m. in. elektryzujące starcie Wrzosek vs „Zadyma”.

Kto wygra walkę Wrzosek vs Zadyma?

Loading ... Loading ...

FAME: Reborn – Cena i transmisja PPV

Organizacja Fame MMA na dobre wkroczyła do kalendarza fanów sportów walki i co galę zbiera tłumy przed ekranami. Nie inaczej będzie 9 grudnia przy okazji gali FAME: Reborn, którą obejrzeć w całości możecie jedynie w Pay-Per-View.

Transmisja na żywo z gali będzie dostępna wyłącznie w Pay-Per-View. Jak wykupić? Wystarczy zarejestrować się lub zalogować na https://famemma.tv/#/ i wybrać przycisk „KUP PPV”. Cena PPV zależna jest od wybranego wariantu, których jak zawsze są dwa:

  • BASIC – to podstawowy pakiet FAME: Reborn PPV, który kosztuje 39,99 zł. Wraz z nim otrzymujemy dostęp do transmisji na żywo w jakości 720p oraz zapis wideo na 48h.
  • PREMIUM – rozszerzony wariant gali. Stream live odbędzie się w najwyższej jakości 1080p, a do tego emocje powtórzyć można dzięki 7-dniowemu VOD. Oprócz tego dochodzą też liczne dodatkowe materiały.

FAME: Reborn za darmo – Transmisja

Gdzie oglądać FAME MMA za darmo? Organizacja całkowicie za free udostępni dwie pierwsze walki. Kartę otworzy szalenie ciekawy pojedynek Marcin Wrzosek vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki. Panowie zmierzą się w K-1, co zwiastuje naprawdę spore emocje! Free fight obejrzycie klikając w poniższy odtwarzacz.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments