FAME: Reborn: Cena PPV. Gdzie kupić dostęp?

S
0
Opublikowano: 09 grudnia 2023

Transmisja na żywo FAME: Reborn odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Gala rozpocznie się już dziś, w sobotę 9 grudnia, o godzinie 19:30. Gdzie kupić dostęp? Ile kosztuje Pay-Per-View?

Nadszedł czas na wielkie emocje! Organizacja Fame MMA raz jeszcze odwiedzi łódzką Atlas Arenę, gdzie nie zabraknie hitowych starć w różnych formułach walki. Kolejny pojedynek dla największej federacji freak fight w Europie stoczy były tymczasowy mistrz KSW, Norman Parke. Irlandczyk zmierzy się w elektryzującym stójkowym boju z Maciejem Sulęckim.

Kartę walk gali FAME: Reborn PPV otworzy za to starcie Marcina Wrzoska. Były mistrz KSW w wadze piórkowej ma za sobą też udany epizod w programie The Ultimate Fighter. Tym razem czeka go pojedynek z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim w formule K-1. Panowie mają pokaźne doświadczenie, toteż szykuje się fenomenalna walka!

Kto wygra walkę Wrzosek vs Zadyma?

Loading ... Loading ...

FAME: Reborn – Cena PPV

Gdzie oglądać FAME: Reborn? Transmisja na żywo dostępna będzie jedynie w systemie Pay-Per-View. Cena dostępu rozpoczyna się od 39,99 zł za pakiet BASIC. Wraz z nim otrzymujecie dostęp do streamu online i 48h zapisu z gali.

Za 44,99 zł dostępny jest za to wariant PREMIUM. Z droższą ceną idą też liczne dodatki, jak wydłużone VOD aż do tygodnia, czy najwyższa jakość transmisji na żywo. Gala FAME: Reborn to jedyna szansa, by zobaczyć takie walki, jak Zadyma vs Wrzosek, Marcoń vs „Polak”, czy Pasternak vs Zadora w boksie.

FAME MMA 18 PPV

FAME Reborn: Gdzie i jak kupić dostęp?

Dostęp do FAME: Reborn PPV zakupić możecie na stronie https://famemma.tv/. Wystarczy założyć konto, co zajmie wam dosłownie minutę. Po tym można przejść do wyboru interesującego was pakietu BASIC lub PREMIUM.

Ostateczna cena za FAME: Reborn PPV zależna jest od wybranego sposobu płatności. Tych jest całe multum – od kodu Blik, przez kartę płatniczą, aż do SMS Premium. Do niektórych z opcji doliczona zostać może prowizja.

Dzisiejsze wydarzenie rozpocznie się już o 19:30. Pierwsze dwie walki dostępne będą za darmo na YouTube. Później transmisja przeniesie się do systemu Pay-Per-View.

Oglądaj FAME: Reborn na żywo!

KARTA WALK

 • Sylwester Wardęga & Wojtek Gola vs. Sebastian Fabijański & Tomek Olejnik
 • Piotr „Szeli” Szeliga vs. Patryk „Bandura” Bandurski
 • Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs. Adrian „Polak” Polański
 • Maciej „Striczu” Sulęcki vs. Norman „Stormin” Parke
 • Kornel „Koro” Regel vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Norbert „Dis” Gierczak vs. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
 • Dominik „Japoński Drwal” Zadora vs. Michał „Wampir” Pasternak
 • Natalia „Navcia” Korgol vs. Elizabeth „Lizi” Anorue
 • Jakub „Maślana” Maślanka vs. Grzegorz „Greg” Gancewski
 • Jakub „Guzik Szymański vs. Adam „Adam Security” Bartfai
 • Iga Kozińska vs Weronika Malinowska
 • Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments