FAME MMA. Pasternak pokonuje kolejnego freak fightera. Wygrywa walkę z Tyburskim

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lipca 2023

W siódmej walce gali FAME Friday Arena we Wrocławiu zmierzyli się Paweł Tyburski i Michał Pasternak. Jaki był wynik pojedynku Pasternak vs. Tyburski? Kto wygrał walkę Michał Pasternak vs. Paweł Tyburski na gali FAME?

Organizacja FAME przygotowała interesujące zestawienie dla wszystkich sympatyków freak fightów. W klatce dojdzie do konfrontacji Michała Pasternaka z Pawłem Tyburskim.

Pasternak dysponuje ogromną przewagą doświadczenia. „Wampir” walczył na galach wielu organizacji MMA na całym świecie, notując między innymi występy w prestiżowej azjatyckiej organizacji ONE Championship, a także w Oktagon MMA gdzie mierzył się z innym weteranem, Karlosem Vemolą.

Pawel Tyburski dysponuje zaledwie ułamkiem doświadczenia w porównaniu z Pasternakiem jednak freak fighter stawia przed sobą ambitny cel. Chce budować karierę i notować kolejne zwycięstwa tak, aby na stałe przenieść się do organizacji stricte sportowej. Marzeniem Tyburskiego są starty w federacji KSW.

Transmisja oraz stream online będą dostępne wyłącznie na FAME MMA TV. Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:30. W skład relacji wejdzie aż 10 walk. 7 na zasadach MMA oraz 3 na zasadach K-1. Dostęp do gali będzie można wykupić pod załączonym linkiem.

-=> FAME Friday Arena PPV

FAME: Pasternak vs. Tyburski – relacja, wynik walki

RUNDA 1

Tyburski ruszył od razu z presją, Pasternak dobrze kontruje. Paweł rusza z kopnięciami, Michał mocno boksuje okrężnymi sierpami. Księżniczka trafia raz lewym, raz prawym, ale Wampir cały czas napiera. Atakuje lewym prostym i prawym podbródkowym Pasternak, zaatakował też kolanem! Tyburski wyprowadził mocny low kick, a Michał Pasternak potężnie kontruje! Liczony Tyburski, Wampir kończy chyba tę rundę z kontuzją prawego barku po potężnej szarży na koniec.

RUNDA 2

Pasternak szybko rusza z lewym prostym, szuka awantury Tyburski. Potężne kolano Wampira sięga głowy, słania się na nogach Paweł. Potężne podbródki i low kicki Księżniczki, ale Pasternak słucha podpowiedzi: “Presja, presja!” Mirosława Oknińskiego i nadal napiera. Potężne ciosy Wampira, który zamyka Tyburskiego na siatce. Mocne ciosy w kontrze, ale Michał znów dociska go do siatki. Lewy na lewy, Michał napiera, ale zobaczymy jeszcze 3. odsłonę.

RUNDA 3

Pasternak szybko ruszył z prostym, ślizga się na macie Paweł. Tyburski szuka sierpów, ale znakomicie atakuje go Pasternak. Siłą woli zdaje się trzymać na nogach Księżniczka, Michał kapitalnie skraca dystans i demoluje rywala. Kładzie się przy jakimkolwiek klinczu Paweł, Pasternak bezlitośnie napiera, zainkasował jeszcze jakieś uderzenie, ale ustrzelił też Tyburskiego. Świetny prawy Pawła, zaraz poszły kolejne ciosu, ale Wampir jeszcze ustrzelił przeciwnika na wstecznym.

Oficjalny wynik: Michał „Wampir” Pasternak wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments