FAME Friday Arena 2 za darmo. Transmisja na żywo z dwóch pierwszych walk! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 29 września 2023

Kibice szukają w Internecie transmisji FAME Friday Arena 2 za darmo. Gala odbędzie się już dziś, tj. w piątek 29 września w Netto Arenie. Gdzie bezpłatnie obejrzeć wydarzenie? Gdzie oglądać FAME Friday Arena 2 za darmo? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Transmisja za darmo FAME Friday Arena 2 to jedno z najczęściej wyszukiwanych dziś haseł w sieci. Fani nie mogą się doczekać spektakularnego widowiska, jakim niewątpliwie będzie show w szczecińskiej Netto Arenie. W klatce pojawią się takie gwiazdy, jak prezes FEN Paweł Jóźwiak, Alan Kwieciński, Dominik Zadora, czy Daro Lew.

Kibice zebrani w hali i przed ekranami już nie mogą się doczekać niesamowitych wrażeń, jakie dostarczy dzisiejsza gala. FAME Friday Arena to pomysł właścicieli FAME MMA, którzy postanowili wyciągnąć rękę do mniejszych aren, w których wcześniej nie gościli. Już pierwsze wydarzenie okazało się strzałem w 10. i wiele wskazuje na to, że podobnie będzie dziś w Szczecinie.

Fame Friday Arena 2 za darmo – transmisja

W walce wieczoru dojdzie do rewanżu Boxdel vs Jóźwiak. Panowie tym razem zmierzą się w normalnym oktagonie na zasadach K-1. To starcie zobaczyć będzie można obejrzeć jedynie w systemie Pay-Per-View. Cena za PPV Fame Friday Arena 2 zaczyna się od 34,99 zł.

Gdzie oglądać stream za darmo? Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz! Darmowa transmisja obejmuje studio, ceremonię otwarcia oraz dwie pierwsze walki gali: Andrzej “Endi” Czysz vs Roger Salla, a także Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments