FAME Friday Arena 2 PPV: Transmisja. Gdzie oglądać?

S
0
Opublikowano: 29 września 2023

Fani freak fightów nie mogą doczekać się FAME Friday Arena 2. Gala odbędzie się już dziś o godzinie 19:00 i dojdzie na niej do wielu niesamowitych pojedynków. Daro Lew, Boxdel, Alan Kwieciński i Paweł Jóźwiak to tylko niektóre z osób, które zaprezentują swoje umiejętności w oktagonie. Gdzie oglądać na żywo? Jak wykupić transmisję PPV Fame Friday Arena 2? Ile kosztuje?

ZOBACZ FAME FRIDAY ARENA 2 PPV NA ŻYWO!

Niesamowita oprawa i ekscytujące pojedynki – do tego przyzwyczaiła fanów organizacja Fame MMA. Tego też wszyscy spodziewają się po dzisiejszym wieczorze, który wszyscy spędzą w szczecińskiej Netto Arenie lub przed ekranami. O wejściówki było naprawdę ciężko, gdyż rozeszły się w zaledwie kilkanaście godzin! To pokazuje, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się dzisiejsze wydarzenie.

W klatce pojawią się znani freak fighterzy, ale nie zabraknie też emocjonujących debiutów. Na Fame Friday Arena 2 pojawi się Dominik Zadora, którego kibice sportów walki na pewno kojarzą z kick-bokserskich zmagań. Oponentem popularnego „Japońskiego Drwala” będzie jego dawny podopieczny, z którym obecnie pozostaje skonfliktowany – Alan Kwieciński.

Kibice zacierają też ręce na takie walki, jak „Polak” vs Tańcula, Lisek vs „Daro Lew”, czy wreszcie main event: „Boxdel” vs Jóźwiak. Będzie to rewanż za lutowe starcie, w którym górą będzie Michał Baron. Czy taki wynik zobaczymy też na Fame Friday Arena 2? Gdzie obejrzeć galę?

Fame Friday Arena 2 PPV: Cena i transmisja

O której gala Fame Friday Arena 2? Transmisja rozpocznie się już dziś, w piątek 29 września, o godzinie 19:30. Kibice szukając darmowego streamu muszą obejść się smakiem – organizacja udostępni jedynie pierwsze dwie walki z karty. Jak oglądać całość?

Do tego potrzebujecie subskrypcji PPV. Cena to 34,99 zł za wariant BASIC (transmisja w jakości 720p+48H VOD) i 39,99 zł za opcję PREMIUM (stream w jakości 1080p+7 dni VOD). Wystarczy wybrać interesującą was opcję, dokonać opłaty i gotowe! Transmisja na żywo rusza już dziś o 19:30.

Kliknij w baner i oglądaj FAME FRIDAY ARENA 2!

FAME MMA 18 PPV

Fame Friday Arena 2: Transmisja PPV

Kiedy i o której gala? Wydarzenie startuje już dziś, tj. w piątek 29 września o godzinie 19:30. Gospodarzem Fame Friday Arena 2 będzie Netto Arena, która mieści się w Szczecinie. W hitowej karcie walk znalazło się aż ekscytujących 11 zestawień, jak „Polak” vs Tańcula, „Boxdel” vs Jóźwiak, czy Piotr Lisek vs „Daro Lew”. Galę można oglądać wyłącznie w PPV, do którego dostęp kupicie na: https://famemma.tv/.

Karta walk:

Main event:

 • Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs. Michał “Boxdel” Baron

Karta główna:

 • Daniel “Ostry” Ostaszewski vs. Kacper “Crusher” Błoński
 • Jose “Josef Bratan” Simao vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
 • Adrian “Polak” Polański vs. Arkadiusz Tańcula
 • Alan Kwieciński vs. Dominik “Japoński Drwal” Zadora
 • Marcin “Rafonix” Krasucki vs. Marcin “Xayoo” Majkut
 • Martyna “Brylantynka” Janusz vs. Agata “Fagata” Fąk
 • Filip Zabielski vs. Robert “Sutonator” Pasut
 • Piotr Lisek vs. Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk

Karta wstępna:

 • Łukasz “Mandzio” Samoń vs. Karol “Karolek” Dąbrowski [Transmisja za darmo na YouTube]
 • Andrzej “Endi” Czysz vs. Roger Salla [Transmisja za darmo na YouTube]
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments