ufc atlantic city blanchfield vs fiorot

Erin Blanchfield vs. Manon Fiorot na gali UFC w Atlantic City – walka o status pretendentki do pasa

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 grudnia 2023

Organizacja UFC oficjalnie potwierdziła zestawienie zawodniczek ze ścisłego topu kategorii muszej. Erin Blanchfield i Manon Fiorot zmierzą się 30 marca na gali UFC w Atlantic City.

Notowana na drugim miejscu rankingu kategorii muszej Erin Blanchfield podejmie Manon Fiorot plasującą się na trzeciej lokacie rankingu dywizji do 57 kilogramów. Ten pojedynek śmiało można określić mianem walki o status pretendentki do mistrzowskiego pasa.

Obie zawodniczki mogą pochwalić się doskonałymi passami zwycięstw. Amerykanka wygrała dziewięć walk z rzędu natomiast Francuzka ma na koncie 11 wygranych z rzędu. Zawodniczki łączy także ilość zwycięstw oraz bilans 6-0 w organizacji UFC.

24-letnia Blanchfield już teraz znajduje się w czołówce kategorii do 57 kilogramów, a wciąż ma przed sobą wiele lat zawodowej kariery. 33-letnia Fiorot dysponuje zbliżonym doświadczeniem w MMA jednak wcześniej przez wiele lat startowała w karate, kickboxingu oraz muay thai.

Blanchfield pokonała Jessicę Andrade natomiast Fiorot ma w rekordzie zwycięstwo nad Rose Namajunas. Zarówno Amerykanka jak i Francuzka pokonały byłe mistrzynie UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments