emil week ufc

Emil Meek przed XTB KSW 77: „Jestem tu po to, żeby zdobyć pas.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 listopada 2022

Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej popularnych norweskich zawodników MMA, Emil Meek. „Valhalla” jest byłym mistrzem orgnizacji Venator, ma również za sobą cztery walki dla organizacji UFC. W tym roku Meek związał się kontraktem z federacją KSW.

Emil zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 74 i po wymagającym boju brutalnie rozbił w Kacpra Koziorzębskiego.

Dziękuję KSW za to, że mogę tu walczyć – mówi Norweg. – To jest świetna organizacja i robi świetne show. Biją się tu naprawdę twardzi goście.

Wchodząc do KSW wiedziałem, że nie będzie tu łatwych walk. Minęło sześć lat od mojego ostatniego zwycięstwa, ale nigdy nie można się poddawać. Wygrana w KSW znaczy dla mnie bardzo dużo. Ciężko pracowałem przed walką nad swoimi słabościami.

Do tej pory Meek miał okazję walczyć w Szwecji, Niemczech, Francji, Nowej Zelandii, Kanadzie, Finlandii, Włoszech, Danii, Anglii, Szwajcarii i również w Polsce. Emil słynie z siły swoich ciosów i posyłania rywali na deski, a wchodząc do KSW nie kryje swoich mistrzowskich ambicji.

Przez całą karierę walczyłem z najtwardszymi gośćmi na świecie, a teraz jestem w KSW, żeby pokazać najlepszą wersję swoich umiejętności i zdobyć pas. Chcę być aktywnym zawodnikiem. Podpisałem kontrakt z KSW obowiązujący na wiele pojedynków i liczę na to, że w przyszłym roku dojdę do walki o pas.

Podczas gali XTB KSW 77 Emil Meek zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem. Do pojedynku dojdzie 17 grudnia w Gliwicach.

Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprzedaży na eBilet.pl

źródło: kswmma.com

Zostaw ocenę
0
0