EA Sports UFC 5 oficjalny trailer gry niesamowity realizm

EA Sports UFC 5 – niesamowity trailer gry! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 września 2023

Studio EA Sports opublikowało oficjalny trailer gry EA Sports UFC 5. Trzeba przyznać, że materiał video robi wielkie wrażenie. To co pierwsze rzuca się w oczy to oczywiście realizm rozcięć na twarzach zawodników oraz ilość krwi.

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym jacy zawodnicy będą promowali grę EA Sports UFC 5 na okładce. W standardowej wersji pojawią się Valentina Shevchenko oraz Alex Volkanovski natomiast Israel Adesanya znajdzie się na okładce wersji deluxe.

Premierę gry zaplanowano na 27 października 2023 roku i zostanie ona wydana wyłącznie na konsole Playstation 5 oraz XBOX Series S/X. Developerzy postawili na zwiększenie realizmu w grze i postarano się o dokładne odwzorowanie możliwych rozcięć oraz krwawienia z ran.

W najbliższym czasie ma się także pojawić materiał z gameplayu, który zapewne dostarczy nam jeszcze więcej informacji na temat zmian w rozgrywce oraz ilości technik, które gracze będą mogli zastosować w trakcie walki. Póki co zachęcamy do zapoznania się z niesamowitym trailerem gry EA Sports UFC 5!

EA Sports UFC 5 – niesamowity trailer gry

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj FREE!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments